Oferta zajęć muzycznych
Centrum Kultury w Łomiankach

Kochani! Proponujemy Wam całš gamę zajęć muzycznych zarówno dla młodszych jak i dla starszych dzieci.
Możecie wybierać spoœród instrumentów tych bardziej popularnych jak gitara czy skrzypce, ale mamy dla Was również zajęcia z gry na perkusji czy ukulele! Czy to nie wspaniale?:)

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o poszczególnych zajęciach oraz instruktorach.
Zapraszamy Was do zapisów i kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie muzyczne pytania :)


GITARA KLASYCZNA
Zajęcia indywidualne i grupowe
Pištki od godz. 13:00
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

O instruktorze:
Szymon Tobiasz - nauczyciel gitary klasycznej. II miejsce na II międzynarodowym konkursie gitarowym w Tczewie. Wyróżnienie w konkursie gitarowym "Gitara z klasš" dla uczniów szkół muzycznych I stopnia (najwyższe możliwe osišgniecie). Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie, kierunek: instrumentalistyka, specjalizacja: gitara klasyczna, stopień licencjat.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE   75 zł za 30 min. (koszt jednorazowych zajęć)
ZAJĘCIA GRUPOWE           55 zł za 45 min. (koszt jednorazowych zajęć)

Zapisy przez Strefę Zajęć
-----------------------------------------------------------------------------------
PERKUSJA
Wtorki od godz. 13.00
Zajęcia indywidualne
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

Zajęcia z gry na perkusji odbywajš się w siedzibie Centrum Kultury w Łomiankach w każdy wtorek od godziny 13:00.

Nauka indywidualna pod okiem instruktora Mariusza Parola. Szkoła Preludium.

Mariusz Parol - perkusista sesyjny współpracujšcy z takimi artystami jak Stachursky, zespół Jeden Osiem L, Honorata Skarbek, Edyta Górniak i wiele innych... Ukończył wydział jazzu i muzyki rozrywkowej I i II stopnia w Warszawie w szkole im. Krzysztofa Komedy w klasie perkusji. Czynnie działajšcy muzyk koncertowy i studyjny jak również pedagog nauczyciel gry przekazujšcy swoje wieloletnie doœwiadczenie w dziedzinie gry na zestawie perkusyjnym.


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE   75 zł za 30 min. (koszt jednorazowych zajęć)


Zapisy przez Strefę Zajęć

----------------------------------------------------------------------------------
KEYBOARD
Chwilowo zawieszamy zajęcia.
Czekamy jeszcze na chętnych i zachęcamy do zapisów!
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]


ZAJĘCIA INDYWIDUALNE   75 zł za 30 min. (koszt jednorazowych zajęć)

O instruktorze:
Zajęcia będzie prowadził Przemysław Piekutowski - dyrektor szkoły Preludium.

Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na którym uzyskał tytuł doktora sztuki muzycznej (2015). Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, gdzie na Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych ukończył (2004) studia w specjalnoœci Muzykologia Teoretyczna i Stosowana. Tamże odbył również Kurs Przygotowania Pedagogicznego. W latach 2011-2014 był słuchaczem Studiów Doktoranckich w UMFC, w zakresie teorii muzyki.

Prowadzi działalnoœć zawodowš w trzech wymiarach: naukowym, artystycznym i pedagogicznym. Jako pedagog pracował w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 108 w Warszawie oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kaliszkach, gdzie prowadził przedmiot muzyka.

Organizuje cyklicznie koncerty zatytułowane "Muzyka bliżej nas", podczas których jest zaangażowany także jako wykonawca (organista, pianista). Udziela się także aktywnie, uczestniczšc w życiu kulturalnym swojego regionu, bioršc udział w koncertach kameralnych i wokalno-instrumentalnych oraz w zróżnicowanych imprezach kulturalno-oœwiatowych.

Z powodzeniem łšczy on działalnoœć artystycznš z naukowš i pedagogicznš, pracujšc w zakresie wszystkich wskazanych powyżej dyscyplin z zaangażowaniem i na wysokim poziomie.

Zapisy przez Strefę Zajęć

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKRZYPCE
Czwartki od godz. 15.00

Zajęcia wystartujš w momencie utworzenia się grupy


[obrazek]

O instruktorze:
EDUKACJA MUZYCZNA:2004-2016 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im.K.Szymanowskiego nr 4 w Warszawie, w klasie skrzypiec prof.J.Staniendy. 

Od 2016 r. studentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, kierunek: instrumentalistyka, specjalnoœć: gra na skrzypcach, klasa skrzypiec prof. S.Tomasika (w czerwcu 2019 ukończenie studiów licencjackich oraz zdobycie uprawnień pedagogicznych). 
OSIĽGNIĘCIA
Laureatka wielu konkursów o skali krajowej i międzynarodowej, m.in.
2018- 3. miejsce: International Verona Music Competition, Włochy
2015- 1. miejsce: Ogólnopolski Konkurs XIII Sochaczewskie Spotkania Kameralne
2010- 2. miejsce: Ogólnopolski Konkurs "Mały czy duży wirtuoz?"
STYPENDIUM JP2 Prezydenta m.st.Warszawy w latach 2008-2010, 2015, 2017
KONCERTY zarówno jako solistka, kameralistka jak i członek orkiestr w wielu salach koncertowych Polski oraz Europy (Włochy, Szwajcaria, Węgry, Niemcy, Ukraina). 
Koncertowała z orkiestrami: Filharmonii Narodowej, Opery Narodowej, Orkiestry Kameralnej AUKSO, International Lutosławski Youth Orchestra, Chopin University Chamber Orchestra. 
Doœwiadczenie pedagogiczne: nauczycielka muzyki i rytmiki Przedszkolu Montessori (2017-18), praktyki pedagogiczne w ZPSM nr 4 oraz studium pedagogiczne (ukończenie czerwiec 2019), nauczycielka skrzypiec dzieci w różnym wieku od 2015 r.

Zapisy przez Strefę Zajęć

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
UKULELE
Start zajęć 9 marca 2019 r. godz. 16:00
Zajęcia grupowe
Sala muzyczna Centrum Kultury Łomianki

[obrazek]

kiedy?
Sobota godz. 16:00

O instruktorze:
Bruno Lohengren
, posiada wieloletnie doœwiadczenie jako nauczyciel gry na gitarze i ukulele oraz jako muzyk, aranżer i producent muzyczny. Posiada także umiejętnoœci z dziedziny inżynierii dŸwięku czy nauki kompozycji i tworzenia piosenek.

Ostatnich13 lat spędził w Wielkiej Brytanii – w Londynie, Manchesterze oraz Edynburgu, gdzie poszerzał intensywnie swojš wiedzę muzycznš i umiejętnoœci.

Posiada certyfikat z zakresu MUSIC TECHNOLOGY z The Academy of Music & Sound w Edynburgu w Szkocji.

Ma w swoim portfolio album z muzykš filmowš, zatytułowany Bruno Lohengren & The Progress Chamber Orchestra. Nagrania zarejestrowane zostały w studio Radia Gdańsk, a mastering został zrobiony w najsławniejszym studio nagraniowym na œwiecie, w Abbey Road Studios. Album masteringował Simon Gibson, który pracował także nad muzykš do filmu Harry Potter.

Ponadto miał także przyjemnoœć współpracować ze Stevem Rooke, który z kolei współpracował z Paulem McCartneyem i z innymi wybitnymi gwiazdami muzyki rozrywkowej.

Zapisy przez Strefę Zajęć
Koszt:  184 zł za miesišc

Czas trwania zajęć: 60 min


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIŁOŒNIKÓW MUZYKI!

Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki