4 listopada 2014 godz. 19.00
Otwarcie wystawy „Czarna Madonna w literaturze”
oraz projekcja filmu „Tajemnica Tajemnic”.

Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a
wstęp wolny

[obrazek]

„Tajemnica Tajemnic. Prawdziwa historia ocalenia Polski i œwiata”


Ten obraz pomaga zobaczyć i zrozumieć duszę Polski. Historia Polski, œwiata i Koœcioła pod koniec XX wieku opisana z perspektywy działań Prymasa Tysišclecia i polskiego Papieża. Prymas Stefan Kardynał Wyszyński oraz Ojciec Œwięty Jan Paweł II, jak nikt inny, zrozumieli potrzeby Polski i powierzyli jš Maryi. Fantastyczne zdjęcia archiwalne z lat 50-tych i 60-tych, nigdy niepublikowane, œwiadkowie pontyfikatu, sensacyjne wnioski.Ten film otwiera innš, niesamowitš perspektywę rozumienia naszego losu. Rozwišzanie tej tajemnicy nie tylko wywołuje łzy wzruszenia. Kolana same się zginajš a ręce chwytajš różaniec.
red. Jan Pospieszalski

 

Jestem bardzo wdzięczny za zrealizowanie tego filmu. Maryja, nie przestaje być dla Koœcioła Matkš, przez którš przychodzi oczekiwane zwycięstwo nad złem.
Abp Henryk Hoser

 
To film o najważniejszej bitwie współczesnej Polski, bitwie o jej duszę i serce, bitwie, którš wygrała Matka Boża. Jeœli chcesz zrozumieć swój kraj musisz go zobaczyć.
red. Tomasz Terlikowski

 
Ta filmowa opowieœć o dwóch wielkich Polakach i kapłanach, to piękna lekcja patriotyzmu i chrzeœcijańskiego oddania. To także doskonała forma ewangelizacji i klucz do zrozumienia jednej w tajemnic polskoœci. "

red. Krzysztof ZiemiecDo góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki