Edyta Geppert
Recital wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.
10.01.2015 godz. 18.00

BILETY WYPRZEDANE

[obrazek]

Edyta Geppert znana jest z tego,  że z wielkš starannoœciš buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale sš rzadkš okazjš usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Wœród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińskš, Agnieszkę Osieckš, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wœród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielajš się publicznoœci.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazjš do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadkš już dziœ umiejętnoœciš budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogš dostarczyć publicznoœci tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwš  charyzmš artyœci.

BILETY WYPRZEDANE!!!
Zachęcamy do kupna biletów na koncert Hanny BanaszakDo góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki