Z cyklu „Teatr dla dzieci”
Ferdynand Wspaniały

17.01.2015 o godz. 15.00
 Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych małych ulubieńców z rodzicami na kolejne spotkanie z Teatrem. W sobotę 17 stycznia o godz. 15.00 rozpocznie się spektakl Teatru Dobrego Serca o nietypowym psie - Ferdynandzie Wspaniałym.

„Ferdynand Wspaniały” autorstwa Ludwika Jerzego Kerna to jedna z najbardziej znanych i lubianych ksišżek dla dzieci. Opowiada ona historię psa, który pewnego dnia œni, że jest człowiekiem.
Pełna fantazji i humoru podróż pokazuje dzieciom innš stronę codziennoœci. Z pozoru zwyczajny pies, swoim zachowaniem zaczyna przypominać człowieka. Chodzi na dwóch łapach, rozprawia się z szajkš złodziei, odwiedza krawca, lata hotelowš windš, a to wszystko jest zapowiedziš wesołej, pełnej zwrotów akcji i niespodzianek zabawy.

Barwne kostiumy, doskonała gra aktorska, wpadajšce w ucho piosenki, tańce i zabawne zdarzenia czyniš spektakl niezwykle wesołym i dynamicznym widowiskiem. Cała sceneria przeniesie małych widzów w œwiat dziecięcych fantazji i wzruszeń, a sympatyczny i uroczy pies Ferdynand podbije serce każdego malucha!

Ten spektakl to jednak nie koniec niespodzianek dla naszych małych ulubieńców. Po przedstawieniu zapraszamy wszystkich na warsztaty plastyczne! Okazja jest szczególna! Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, więc z tej okazji przygotujemy dla nich specjalne upominki. Prezenty robione własnoręcznie zawsze cieszš najbardziej, a kartka zrobiona przez wnuczkę/a szczególnie uraduje wszystkie babcie i dziadków. Serdecznie zapraszamy!

Wstęp 5 zł (przedsprzedaż)
w dniu spektaklu 10 zł

czas trwania 60 min.

[obrazek]
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki