Z cyklu „Teatr dla dzieci”
Koziołek Pacanołek i bal dla dzieci
24.01.2015 o godz. 15.00
Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a
przedsprzedaż zakończona

Ważne informacje:
1. Przyjeżdżajšcych na teatrzyk lub bal zachęcamy do parkowania również od strony ul. Szczęœliwej.
2. Liczba miejsc na teatrzyk 24.01 jest ograniczona ze względu na komfort dzieci (w dniu teatrzyku zostanie sprzedanych jeszcze 50 biletów). W dniu 24.01 rodzicom którzy nie dostanš już biletów na teatrzyk (o godz.15.oo i bal o godz.16.00)  Proponujemy bilety w cenie 10 zł na bal karnawałowy o godz. 15.00.
3. Od następnych teatrzyków będziemy organizować dwa przedstawienia jednego dnia.
4. Prosimy aby dzieci podczas teatrzyku siedziały samodzielnie w pierwszych rzędach (prosimy rodziców o siadanie w ostatnich rzędach aby nie zasłaniać dzieciom).


Opis:
Już w najbliższš sobotę 24 stycznia zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z teatrem. Tym razem poznamy historię Koziołka Pacanołka w wykonaniu Teatru Duet.

Na scenie zostanie przedstawiona historia na podstawie przygód znanego dla wielu Koziołka Matołka. Przygody jakie spotkajš naszego bohatera będš fascynujšce dla dzieci, ale też edukacyjne. Pacanołek jest bardzo grzecznym i uczynnym koziołkiem, więc nauczy dzieci jak zachowywać się w stosunku do innych osób. Dodatkowo dzieci nauczš się jak postępować w przypadku pożaru!

Historia przedstawiona w sposób ciekawy i interesujšcy dla dzieci, wzbogaci ich wiedzę oraz umili czas. Barwna scenografia przeniesie dzieci do œwiata bohatera i rozbudzi wyobraŸnię najmłodszych. Zapraszamy serdecznie na to rodzinne, sobotnie popołudnie z teatrem!

Wstęp 5 zł (przedsprzedaż zakończona)
w dniu spektaklu 10 zł

czas trwania 45-50 min.

Jednak to nie wszystko! Po spektaklu zapraszamy dzieci do udziału w balu karnawałowym! Zachęcamy aby na tę okazję najmłodsi założyli barwne i oryginalne kreacje. Podczas balu nie zabraknie dobrej muzyki, a dodatkowo dzieci będš mogły brać udział w konkurencjach! Tego popołudnia dobrej zabawy nie zabraknie![obrazek]Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki