[obrazek]

Koncert charytatywny na budowę koœcioła Œw. Marka w Dšbrowie
Chór WIWAT zaœpiewa w Łomiankach
11 stycznia godz. 16.00 – aula ICDS


Stowarzyszenie Dobro Wspólne zaprasza na œwišteczno-noworoczny koncert chóru WIWAT, który odbędzie się 11 stycznia o godzinie 16-tej w auli ICDS.  Koncert szczególny i wyjštkowy, gdyż będzie to koncert charytatywny,  z podziękowaniem dla darczyńców, którzy kupiš cegiełki  na budowę koœcioła parafialnego Œw. Marka Ewangelisty w Dšbrowie.

Chór WIWAT jest chórem żeńskim, trzygłosowym, powstał z inicjatywy absolwentek szkoły numer 92 w Warszawie. Liczy w pełnym składzie ok. 80 chórzystek, dziewczšt ze szkół na Bielanach i na Żoliborzu a także studentek z różnych warszawskich uczelni. Blisko współpracuje z Parafiš Œw. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu, koncertował w tak odległych krajach jak Kuba, Brazylia, Chiny.

Teraz zaœpiewa w Łomiankach dla mieszkańców naszego miasta. Będzie to nie tylko ważne wydarzenie kulturalne ale także możliwoœć solidarnego wsparcia przez wszystkich mieszkańców Łomianek budowy koœcioła parafialnego w Dšbrowie.
W dniu koncertu w niedzielę 11 stycznia po porannych Mszach Œwiętych rozprowadzane będš cegiełki na budowę koœcioła w Dšbrowie, cegiełki o nominałach 25 i 50 zł. Osoby, które nabędš cegiełki otrzymajš zaproszenie na koncert.

Skierujmy w tym dniu nasze finansowe wsparcie na ten szczytny cel. Niech to będzie dar naszych serc dla Wspólnoty Parafialnej Œw. Marka Ewangelisty w Dšbrowie.

Marcin Bogdan
Stowarzyszenie Dobro Wspólne ŁomiankiDo góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki