AKabaret Jurki
1.02.2015 godz. 18.00
Dom Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

[obrazek]

Wysoki poziom żartów i umiejętnoœci aktorskich. Jest ich czworo, ale każde z nich jest zupełnie inne. W ten sposób powstaje mieszanka, która powoduje wybuch œmiechu u widowni nie do opanowania! Uwaga! Przed Państwem 1 lutego wystšpi KABRET JURKI! Dowcipni, inteligentni, zawsze odpowiednio ubrani, swoimi żartami rozbawiš wszystkich!

Kabaret Jurki tworzš: Agnieszka Marylka Litwin-Sobańska, Przemek Sasza Żejmo, znany Wojtek Kamiński oraz Marek Litwin.


[obrazek]

Kabaret Jurki powstał w 1994 roku, pochodzi z Zielonej Góry i od lat należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składajš się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Członkowie kabaretu pozwalajš sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny. Tworzš również piosenkę kabaretowš.

[obrazek]

Poczštkowo Jurki prezentowały kabaret form sierocych. Nurt sierocy charakteryzował się specyficznym wyglšdem, egzaltowanš mowš i "przepraszajšcym" zachowaniem – kłaniali się w œrodku skeczu po każdej silniejszej reakcji publicznoœci, emocje wyrażali poprzez sztucznš deklamację, a stroje dobierali sobie o dwa numery za małe. W ten właœnie sposób zaprezentowali się na PACE w 1996 roku. Zdobyli za ten występ I Nagrodę. Ich kolejne programy majš już innš formę.

[obrazek]

Nazwa Jurki pochodzi od jednego z pierwszych członków i lidera kabaretu – Jurka. Pierwsze kroki Jurki stawiały pod czujnym okiem Władysława Sikory.


Bilety do nabycia w recepcji Domu Kultury

40,50 i 60 zł w przedsprzedaży

50,60 i 70 zł. w dniu koncertu

oraz na  www.eBilet.pl i w salonach Empik.

Honorujemy karty 3+ i 4+ oraz zniżki dla seniorów.
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki