7 marca godz. 14.00
Teatr dla dzieci: Kopciuszek
Dom Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a

Serdecznie zapraszamy 7 marca na godz. 14.00 na spektakl „Kopciuszek” w wykonaniu Teatru Wariacja. Przedstawienie będzie inspirowane bajkš „Kopciuszek” wg G. Rossiniego.

Ten spektakl to połšczenie elementów klasyki z żartobliwš opowieœciš o dziewczynie, której życie diametralnie się zmienia. Gra aktorska Teatru Wariacja, jak zawsze będzie na najwyższym poziomie, a scenografia przeniesie dzieci w bajkowy œwiat Kopciuszka.

W bajce występować będš lalki i ludzie, ale najważniejszym bohaterem będzie muzyka. Rossini skomponował operę "Kopciuszek", a aktorzy teatru przygotowali teatralnš wariację, aby zachęcić do słuchania klasycznej muzyki i œpiewu. To doskonała okazja aby zapoznać dzieci z muzykš klasycznš i rozbudzić w nich zamiłowanie do niej.

Serdecznie zapraszamy na historię, która dobrze się kończy, ale zanim do tego dojdzie, nasza bohaterka będzie musiała zmagać się z dwiema siostrami oraz swojš macochš. Czy Kopciuszek będzie się buntował przeciwko złemu traktowaniu? Czy może cierpliwie będzie znosił przezwiska i poniżanie? A czy pojawi się ksišże, który uratuje naszš biednš dziewczynę? Tego wszystkiego dowiemy się na spektaklu już 7 marca.

Zapraszamy!

Wstęp 5 zł (przedsprzedaż)

w dniu spektaklu 10 zł

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki