Mieczysław Szczeœniak - dwa recitale z okazji Dnia Kobiet
Sobota 07.03.2015 godz. 19.00 i 21.30

Sala Widowiskowa Domu Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a.


Tak niewiele trzeba, aby kobieta czuła się piękna, wyjštkowa, szczęœliwa. Jest jeden dzień w roku, w którym w sposób szczególny adorujemy kobiety – w Dzień Kobiet. Dom Kultury chce obdarować wszystkie Panie, niezwykłym wydarzeniem, które dostarczy im wielu wzruszeń i trafi prosto do ich wrażliwego serca. 7 marca zapraszamy aż na dwa recitale Mieczysława Szczeœniaka o godz. 19.00 i 21.30.

Mietek Szczeœniak jest wokalistš, który ma na swoim koncie ogromny dorobek artystyczny. Bez wštpienia jest artystš wyjštkowym, a jego tembr głosu, repertuar, niezależnoœć oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publicznoœci.

Zadebiutował w zespole muzycznym Ikary już jako szeœciolatek, potem w zespole Funk Factory, z którym w 1984 roku zarejestrował swe pierwsze nagrania dla Polskiego Radia w Szczecinie. Występ w konkursie Œpiewać każdy może i Ogólnopolskim Młodzieżowym Przeglšdzie Piosenki we Wrocławiu dał mu przepustkę do udziału w konkursie piosenki w Opolu, gdzie w 1985 r. za wykonanie piosenki „Przyszli o zmroku” otrzymał głównš nagrodę im Anny Jantar.

Teraz to on wyznacza trendy i jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt - solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „No co ty na to?”, „Spoza nas”, „O niebo lepiej”, „Twoja miłoœć”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach m. in.: zdobył „Bursztynowego Słowika”, był trzykrotnym laureatem Fryderyków i zdobył wiele innych cennych nagród. Piosenka „Dumka na dwa serca” w duecie z Edytš Górniak wygrała plebiscyt na Najpiękniejszš piosenkę z sercem zorganizowany przez TVP1 i Radio RMF FM przy okazji akcji Serce masz tylko jedno. W paŸdzierniku 2007 ten sam utwór zdobył Złotš Kaczkę 50-lecia magazynu Film w kategorii Najlepsza piosenka filmowa.

Dzięki swojemu niewštpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnoœciom wokalnym Mieczysław Szczeœniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju. Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiajšcy wprost do serc słuchaczy.

[obrazek]

Drodzy Panowie zachęcamy, aby sprawić wybrance swego serca, tak piękny i niezapomniany prezent, jakim jest udział w koncercie. Bez wštpienia każda kobieta będzie zachwycona, bo nikt inny, tylko Mietek Szczeœniak potrafi zaczarować swoim głosem i dostarczyć wielu pięknych i głębokich emocji, które trafiš prosto do wrażliwej, kobiecej duszy. Każda z Pań otrzyma od nas dodatkowo wartoœciowy upominek.

Bilety do nabycia w recepcji Domu Kultury w przedsprzedaży (60, 70 i 80 zł)
lub w dniu koncertu (70, 80 i 90 zł) oraz na  www.eBilet.pl i w salonach Empik.
Honorujemy karty 3+ i 4+ oraz zniżki dla seniorów.

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki