Jacek Wójcicki
Recital "Od La Scali do Piwnicy pod Baranami"
12 kwietnia 2015 godz. 18.00

Centrum Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a

[obrazek]

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjštkowš. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwoœciš po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowoœć sceniczna, tworzšc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

„Jacek na scenie staje się fascynujšcym demonem wesołej i smutnej piosenki. IdŸcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproœcie do domu!”  - tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziœ tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażynš Brodzińskš, Małgorzatš Walewskš czy Beatš Rybotyckš, z którš stworzyli własny recital. Bierze także udział goœcinny w projektach „Nieszpory LudŸmierskie” Jana Kantego Pawluœkiewicza i „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza. Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliœmy go w takich filmach jak „Lista Schindlera” S.Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz programach TV m.in. w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianš postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

Bilety do nabycia w recepcji CK oraz online na eBilet


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki