kabaret Grupa MoCarta
15 kwietnia godz. 18.00 i 20.30
Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrajš i opowiedzš między innymi o Chinach, Francji, Kostaryce i egzotycznej Republice Czeskiej. W programie Grupy jak zwykle dominować będzie muzyka klasyczna, okraszona kulturalnym żartem. Muzycy zagrajš wiele nowych utworów, ale czasem wrócš do kilku swoich evergreenów. Nowy program Grupy MoCarta to największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, inteligentny żart i mnóstwo energii z całego œwiata - jednym słowem będzie CZAD!

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z  najczęœciej występujšcych za granicš polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak:
- znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez,
- Wenatchee - miasteczko na końcu œwiata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wczeœniej stopa polskiego artysty,
- małe chińskie miasta, te poniżej 15 milionów mieszkańców.

Dzięki możliwoœci występowania w wielu zakštkach œwiata, muzycy poznali kulturę wielu narodów. Jednak powszechnie wiadomo, że najpiękniejszym miejscem na œwiecie jest terminal przylotów na lotnisku Okęcie, a najwspanialszš publicznoœciš sš Polacy. Po wielu zagranicznych wojażach Grupa MoCarta zagra dla Państwa w Łomiankach. Do zobaczenia!

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki