Nowy system sprzedaży biletów on-line

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z możliwoœci zakupu biletów przez internet. Dzięki platformie biletyna.pl mogš Państwo bez koniecznoœci stania w męczšcych kolejkach dokonać zakupów na nadchodzšce imprezy. Uruchomienie takiej formy sprzedaży biletów jest odpowiedziš na Państwa sugestie wyrażane w ankietach i komentarzach. Informujemy, że równolegle prowadzona jest sprzedaż biletów w recepcji CK. Do kupna biletów bezpoœrednio w CK zachęcamy szczególnie osoby posiadajšce Kartę Dużej Rodziny oraz seniorów.

Zachęcamy do korzystania z nowego systemu. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. Samodzielnie drukujšc bilet w domu, w pracy, w dowolnym miejscu z dostępem do własnej poczty, oszczędzacie Państwo czas jaki zajęłoby oczekiwanie na odbiór biletów przed imprezš lub stanie w kolejce w kasach.

Mamy nadzieję, że ta forma zakupu biletów przypadnie Państwu do gustu i znacznie ułatwi korzystanie z naszych usług. Zapraszamy do otwartoœć na nowe rozwišzania, które majš na celu podnieœć komfort naszych użytkowników.


zobacz aktualnš ofertę sprzedaży biletynaDo góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki