Nowy system sprzedaży biletów on-line

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy Państwa do korzystania z możliwości zakupu biletów przez internet. Dzięki platformie biletyna.pl mogą Państwo bez konieczności stania w męczących kolejkach dokonać zakupów na nadchodzące imprezy. Uruchomienie takiej formy sprzedaży biletów jest odpowiedzią na Państwa sugestie wyrażane w ankietach i komentarzach. Informujemy, że równolegle prowadzona jest sprzedaż biletów w recepcji CK. Do kupna biletów bezpośrednio w CK zachęcamy szczególnie osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny oraz seniorów.

Zachęcamy do korzystania z nowego systemu. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. Samodzielnie drukując bilet w domu, w pracy, w dowolnym miejscu z dostępem do własnej poczty, oszczędzacie Państwo czas jaki zajęłoby oczekiwanie na odbiór biletów przed imprezą lub stanie w kolejce w kasach.

Mamy nadzieję, że ta forma zakupu biletów przypadnie Państwu do gustu i znacznie ułatwi korzystanie z naszych usług. Zapraszamy do otwartość na nowe rozwiązania, które mają na celu podnieść komfort naszych użytkowników.


zobacz aktualną ofertę sprzedaży biletynaDo góry

Copyright (C) 2017 CK Lomianki