Waldemar Malicki - Filharmonia Dowcipu
Program: Co tu jest grane?
5.03.2016 godz. 18.00
Centrum Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a
BILETY WYPRZEDANE!

Waldemar Malicki to jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich - solista, kameralista, improwizator. Ukończył z wyróżnieniem w roku 1982 Akademię Muzycznš w Gdańsku, a następnie (w latach 1982-83) doskonalił swe umiejętnoœci w Wiedniu. Koncertuje w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Rosji i Japonii. Uprawia kameralistykę z breitling replica watches najlepszymi polskimi skrzypkami i œpiewakami.

Nagrał ok.40 płyt. Jego płyty z utworami Wieniawskiego i Bacha i Paderewskiego otrzymały w roku 1997, 2000 i 2003 nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego „Fryderyk”. Z kolei płyta z utworami Karola Szymanowskiego została uznana przez miesięcznik Studio za najlepszš płytę roku 1999.

Swój autorski program pełen wirtuozerii i muzycznego humoru prezentował podczas wieczorów galowych organizowanych dla instytucji kulturalnych i społecznych, w ramach wystaw œwiatowych EXPO w Hanowerze i Osace. Od roku 2000 jest dyrektorem artystycznym Festiwalu Wirtuozerii i Żartu Muzycznego „Fun and Classic” w Nowym Sšczu. Współautor z Jackiem Kęcikiem jedynej w swoim rodzaju Filharmonii Dowcipu , formacji muzycznej , z którš wielokrotnie wystšpił w TVP I i II. Laureat telewizyjnego „Wiktora” , „Telekamery” i wielu innych nagród TV.

Program "Co tu jest grane?" to nowy, zabawny dialog pomiędzy pianistš a wiolonczelistkš. Artyœci bawiš się muzykš klasycznš opowiadajšc o uczuciach, emocjach, miłoœci , zazdroœci oraz codziennym życiu. Jest to program, który w szczególnoœci przypadnie do gustu miłoœnikom parytetu.

Występ w Łomiankach będzie okazjš do poznania Waldemara Malickiego jako wybitnego artysty obdarzonego nieprzeciętnym poczuciem humoru.

Bilety do nabycia w recepcji CK
w przedsprzedaży 50, 60 i 70 zł lub w dniu koncertu 60, 70 i 80 zł
oraz na  www.eBilet.pl i w salonach Empik.
Honorujemy karty 3+ i 4+ oraz zniżki dla seniorów.

[obrazek]Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki