WejdŸ na www.szlachetnapaczka.pl i pomóż komuœ w godnym spędzeniu Œwišt! Finał akcji już niebawem, bo 12 i 13 grudnia Magazyn Szlachetnej Paczki Łomianki, tradycyjnie już zostanie otwarty i w tych dniach do Centrum Kultury w Łomiankach darczyńcy będš mogli dostarczyć paczki dla wybranych rodzin.

[obrazek]\
Szlachetna paczka w Centrum Kultury w Łomiankach
12 grudnia w godzinach 14.00-20.00
13 grudnia w godzinach 8.00-18.00


[obrazek]SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt, który łšczy ludzi wokół idei mšdrego pomagania. SZLACHETNA PACZKA, polega na łšczeniu biednych z bogatymi – ludzi potrzebujšcych z tymi, którzy sš gotowi udzielić im wsparcia. W Łomiankach Szlachetna Paczka działa już od 3 lat.
Rodziny znajdujšce się w trudnej sytuacji otrzymajš wsparcie ze strony darczyńców, 
przygotowujšcych pomoc odpowiadajšcš na konkretne potrzeby. Przekazywanš pomocš chcemy inspirować ludzi do walki z trudnoœciami, dawać impuls do zmian. Cel jest jeden – chcemy, aby ci ludzie wygrywali swoje życie!

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH do włšczenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujšcych rodzin z naszego regionu. Warto zaprosić do tego przedsięwzięcia swoich znajomych/rodzinę/współpracowników.

Na stronie SZLACHETNEJ PACZKI można zapoznać się z historiami rodzin i wybrać tš, dla której przygotowana zostanie pomoc.
WejdŸ na www.szlachetnapaczka.pl i pomóż komuœ w godnym spędzeniu Œwišt.
Finał akcji już niebawem, bo 12 i 13 grudnia Magazyn Szlachetnej Paczki Łomianki, tradycyjnie już zostanie otwarty i w tych dniach do  Centrum Kultury w Łomiankach darczyńcy będš mogli dostarczyć paczki dla wybranych rodzin.


Poniżej krótka instrukcja jak pomóc tym najbardziej potrzebujšcym:


[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki