Teatr dla dzieci
Tolek i Ola w dalekiej podróży
23.01.2016 godz. 15.00

Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a


Niesamowita i pełna przygód podróż dwójki zabawnych i ciekawych œwiata bohaterów - Oli i Tolka, którzy postanawiajš wzišć udział w wielkim konkursie podróżniczym. Ich zadaniem będzie odnalezienie skarbu Wikingów, gwiazdy Szeryfa, pióra papugi, włóczni Aborygena, latajšcego dywanu, oraz piasku z pustyni.

W poszukiwaniu tych przedmiotów nasi bohaterowie okršżš niemal całš planetę. Celem ich wędrówki będzie bowiem : Szwecja, Stany Zjednoczone, Brazylia, Australia, Iran oraz Egipt. W każdym z tych krajów czekajš na nich nowe przygody, przyjaŸnie i mnóstwo wspaniałej zabawy.

[obrazek]

By szybko dotrzeć do najodleglejszych zakštków œwiata nasi podróżnicy używajš różnych œrodków transportu. Konstrukcja łodzi, samolotu, statku podwodnego, czy balonu jest niezwykle pomysłowa i bardzo zabawna.

Scenariusz został skomponowany tak, iż uwzględnia interaktywny udział publicznoœci w wybranych scenach. Dzięki temu kolejne odwiedzane miejsca wydajš się jeszcze bardziej zaskakujšce i prawdziwe.

Spektakl posiada bardzo interesujšcš i rozbudowanš scenografię. Wykorzystano tu różnorodne techniki teatralne. Szybkie zmiany dekoracji, umożliwiajšce przemieszczanie się z miejsca na miejsce sprawiajš, że
konwencja przedstawienia upodabnia się do formuły filmu animowanego.

[obrazek]

Dużym atutem przedstawienia jest również oprawa muzyczna oraz niezwykle żywiołowe i charakterystyczne kreacje aktorskie stworzone przez Ewę Dobrowolskš i Jarosława Gmitrzuka. Mnogoœć ról, w jakie wcielajš się aktorzy jest naprawdę imponujšca i wymaga niezwykłego kunsztu i warsztatu aktorskiego.

Każda z przygód kończy się zdobyciem kolejnych, poszukiwanych skarbów oraz jest szansš na zdobycie nowych umiejętnoœci i przydatnej wiedzy.

Podróż z Olš i Tolkiem to nie tylko okazja do przeżycia wspaniałej, emocjonujšcej przygody. Dzięki tej wyprawie dzieci uczš się, jak radzić sobie z problemami, jak pomagać młodszym, czy słabszym, czym jest braterstwo i przyjaŸń, jak zdrowo i pomysłowo spędzać czas.
Po spektaklu wszystkie dzieci zapraszamy na bal karnawałowy.  Bezpłatne wejœciówki do odbioru w recepcji.

[obrazek]

bilety od 5 zł (przedsprzedaż on-line) lub 10 zł (w recepcji CK)
(liczba miejsc ograniczona)
program dla dzieci od 4 lat


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki