Spotkanie Klubu Literackiego - warsztaty
 20 stycznia 2016 g. 18.00 
Sala Klubowa Centrum Kultury w Łomiankach

Zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby dla których literatura jest ważna, zarówno miłoœników czytania jak i pragnšcych wyrażać swojš osobowoœć poprzez pisanie.

Warsztaty literackie 20 stycznia poprowadzi Radosław Sobotka.

Radosław Sobotka jest magistrem filologii polskiej (spec. nauczycielska i copywriting), w listopadzie 2014 roku debiutował ksišżkš poetyckš "Imaginarium i inne czynnoœci przyjemne i niepożyteczne" (nominowany do nagrody na  debiut roku, Kutno 2014).  W ramach specjalnego programu "Wokół Literatury i Języka", prowadził zajęcia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Był także jurorem w wielu konkursach poetyckich. 

Będziemy rozmawiać o pisaniu, ksišżkach, własnej twórczoœci, warsztacie literackim. Liczš się chęci i pragnienie spotkania innych osób zakręconych na punkcie literatury. W planach mamy organizowanie spotkań z pisarzami, warsztatów literackich i warsztatów kreatywnego pisania. Ale przede wszystkim naszym celem jest integracja osób piszšcych w Łomiankach i okolicach. Zapraszamy osoby, które majš doœwiadczenie w twórczoœci literackiej, jak i te, które dopiero stawiajš pierwsze kroki. Nie ważne, czy jeszcze się uczysz, czy pracujesz, a może jesteœ na emeryturze. Spotkajmy się w Centrum Kultury i porozmawiajmy o pisaniu!

[obrazek]
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki