Teatr dla dzieci
Gafy Czarownicy Fafy
12.03.2016 godz. 15.00

Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12aGAFY CZAROWNICY FAFY to wesoła, dynamiczna i pełna zawadiackich zwrotów akcji bajka, przenoszšca dzieci w œwiat fantazji za sprawš baœniowej muzyki i barwnej scenografii. Dzięki głównym bohaterom, dzieci przez cały spektakl, w bajkowy sposób poznajš skomplikowany œwiat matematyki, dowiadujš się jak cenna jest nauka i dlaczego warto chodzić do szkoły.
Bohaterami sš dwaj chłopcy: Kubuœ – rezolutny, dzielny, prawdziwy przyjaciel zwalczajšcy wszelkie zło, prymus i miłoœnik rozwišzywania prac domowych Ancymon – całkowite przeciwieństwo Kubusia, urwis jakich mało, matematyczny żółtodziób i nygus.
Mimo tak wielu różnic, między nimi jest prawdziwa przyjaŸń, która zostanie wystawiona na próbę, gdy na ich drodze pojawi się Czarownica Fafa płatajšc chłopcom różne figle.
Czy Ancymon zostanie zamieniony w żabę?
Czy Kubusiowi uda się przechytrzyć Czarownicę?
Czy dobro zwycięży? Odpowiedzi znajdziecie oglšdajšc ten magiczny spektakl!

bilety od 5 zł (przedsprzedaż on-line)
(liczba miejsc ograniczona)
 
Ważna informacja dla rodziców/opiekunów!
Szanowni Państwo, w celu  zapewnienia pełnego komfortu najmłodszym widzom -  głównym odbiorcom spektaklu,  uprzejmie prosimy osoby dorosłe o zajmowanie miejsc w wyznaczonej częœci sali (od 6 rzędu). 


[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki