9.04 (sobota) godz. 19.00
Kabaret Ciach:
Historie œmiechem pisane


Ciach to jeden z głównych filarów legendarnego Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego. Artyœci, którzy już kilkakrotnie goœcili na naszej scenie, łšczš dobry poziom literacki z humorystycznym przeglšdem obyczajów i przywar Polaków. Kabaret młody duchem i bogaty doœwiadczeniem. Młodoœć, objawia się w stałej twórczej aktywnoœci, która mniej więcej raz na rok owocuje premierowym programem. Ponadto w spektakle wplata elementy improwizacji, dzięki czemu każdy kolejny występ jest inny i niepowtarzalny. Wszystko pokazuje w klimacie humoru sytuacyjnego lub absurdalnego, w myœl Gogolowskiej zasady: Z czego się œmiejecie? Z samych siebie się œmiejecie!
Inspiracji do kolejnych programów dostarcza wnikliwa obserwacja rzeczywistoœci, a czasami nawet korespondencja od widzów tak, jak było to w przypadku programu „LISTY OD WIDZÓW”. Jego fragmenty zaprezentował min. na antenie TVP 2, w Kabaretowym Klubie Dwójki, którego goœciem specjalnym był kultowy satyryk i komediopisarz Stanisław Tym, z którym Kabaret Ciach œciœle współpracuje, występujšc na wspólnych koncertach.
Kabaret Ciach był wielokrotnie nagradzany na różnych przeglšdach i konkursach kabaretowych w całej Polsce. Ciach jest stałym uczestnikiem rozrywkowych programów telewizyjnych i festiwali kabaretowych.

Kabaret Ciach występuje w składzie: Małgorzata Czyżycka; Leszek Jenek – ex kabaret Potem; Tomasz Kowalski; Mateusz Czechowski.

Bilety: 45 zł w przedsprzedaży (on-line)  i 60 zł w dniu występu.

[obrazek]Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki