Szanowni Państwo,
Z przyczyn niezależnych od organizatora, spektakl został przełożony - odbędzie się w innym terminie (paŸdziernik 2016).
W sprawie zwrotu kosztów za zakupione bilety, prosimy o kontakt z recepcjš Centrum Kultury.
Informacja telefoniczna: 22 751-35-02

Spektakl Teatralny z okazji Dnia Matki
"Przyszedł Mężczyzna do Kobiety"
22.05.2016 (niedziela) godz.18.00
Centrum Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12 A

[obrazek]

Z okazji Dnia Matki serdecznie  zapraszamy na wzruszajšcš komedię o miłoœci, poszukiwaniu zrozumienia i bliskoœci drugiego człowieka, w znakomitej obsadzie.
 
Siemion Złotnikow
(sztuka dwuosobowa)
Występujš:
Nina –     Anna Wojton
Wiktor – Tomasz Dedek

Pewnego dnia przyszedł mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety. Co mogło się wtedy wydarzyć? Przecież to mogła być historia każdego z nas. Zaaranżowane spotkanie od poczštku przebiega nie tak. Rozczarowanie? A może jednak warto spróbować? Poczštkowa wzajemna fascynacja, zauroczenie, deklaracje i miłosna euforia, ustępujš miejsca tragikomicznej awanturze. Czy tak krótka znajomoœć przetrwa? Oboje sš spragnieni miłoœci i akceptacji. Ona – rozwódka, realistka, wie czego chce i pewnie stšpa po ziemi, ale w życiu zabrakło jej szczęœcia. Liczy, że wizyta Wiktora będzie dla niej szansš na odmianę losu. On – aptekarz po przejœciach, nieœmiały, niezgrabny, zakompleksiony, ale z duszš poety. Rozpaczliwie szukajšcy ciepła i zrozumienia.

Historia o potarganych życiem ludziach, których smutne i powszechne troski przemieniajš się w namiętne uczucie.  Autor porusza w niej odwieczny problem różnic płci, który jest głównym Ÿródłem nieporozumień i konfliktów.  Miłoœć bohaterów jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smutne. Oboje muszš dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałoœci partnerem a samotnoœciš.To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwišzaniu naszych uczuciowych dylematów. Œwietna obsada i doskonale napisany tekst dadzš Państwu wiele satysfakcji. 
Zapraszamy serdecznie.
Uwaga!
Spektakl wyłšcznie dla dorosłych.
Po spektaklu, spotkanie z aktorami i podpisywanie plakatów.  

Anna Wojton – aktorka teatralna i filmowa. Współpracowała z teatrami: Powszechnym, Ateneum, Nowym, Ochoty w Warszawie. Debiutowała w filmie fabularnym pt. "Nowy York", 4 rano. Zagrała w serialach, m.in. w: "Na Wspólnej", "M jak Miłoœć", "Odwróceni", "Na dobre i na złe", "Tylko miłoœć", "To nie koniec œwiata", "Ranczo". Wystšpiła w filmach Marka Koterskiego pt. "Dzień Œwira" i "Wszyscy jesteœmy Chrystusami". Znana głównie z roli Mariolki w serialu "W Labiryncie", a następnie z kontynuacji tej roli w serialu "Klan".

Tomasz Dedek – aktor filmowy i teatralny. Przez 20 lat zwišzany z teatrem Ateneum w Warszawie. Zagrał m. In w filmach: "Psy", "Generał Ni"l, "Sztos", "Pułkownik Kwiatkowski", "Pan Tadeusz" oraz m.in. w serialach: "Złotopolscy", "M jak Miłoœć", "Miodowe Lata", "Kasia i Tomek", "Na dobre i na złe", "Plebania", "Ojciec Mateusz", "Barwy Szczęœcia", "Na Wspólnej", "Czas Honoru", "Hotel 52", "Pierwsza Miłoœć", "Galeria". Dużš popularnoœć przyniosła mu rola Jędruli Kossonia, męża Alutki w "Rodzinie Zastępczej".

Siemion Złotnikow, urodził się w 1945r w Samarkandzie. 
Z wykształcenia jest filologiem. Pracował jako elektromonter, dziennikarz sportowy oraz trener. W wieku trzydziestu lat, nieoczekiwanie napisał swojš pierwszš sztukę. Spektakl "Przyszedł mężczyzna do kobiety" miał swojš premierę w moskiewskim Teatrze im. Puszkina. W 1986r w Teatrze Nowym w Łodzi odbyła się jej polska prapremiera. Siemion Złotnikow obecnie mieszka i pracuje w Izraelu." Piszę sztuki o ludziach, którym współczuję, którymi się zachwycam i z których jestem dumny.”- Siemion Złotnikow.

Bilety:
Bilety: 40,50,60 zł w przedsprzedaży (on-line)  i 50,60,70 zł w dniu spektaklu.

[obrazek]
    


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki