Uwaga, z przyczyn niezależnych od organizatora - spektakl przełożony - odbędzie się w innym terminie.
Szanowni Państwo, 
Z przyczyn niezależnych od organizatora, spektakl został przełożony - odbędzie się w innym terminie.
W sprawie zwrotu kosztów za zakupione bilety, prosimy o kontakt z recepcjš Centrum Kultury.
Informacja telefoniczna: 22 751-35-02Teatr dla dzieci:
"W 7 dni dookoła bajek"
14.05.2016 godz. 15.00
sala widowiskowa Centrum Kultury

[obrazek]

"Czeœć! Nazywam się Smok Smokowski. Stworzył mnie sam Jan Brzechwa i mieszkam w swoim wierszyku. Niestraszny ze mnie zwierzak, choć straszny niejadek. Pewnego dnia nie chciałem zjeœć obiadku i moja rozgniewana smocza mama wysłała mnie za karę w podróż po œwiecie bajek. Wędrówka trwała 7 dni, a każdego dnia lšdowałem w innej bajce Pana Brzechwy. Trafiłem do Czerwonego Kapturka, który pomylił mnie z wilkiem. Tańcowałem z Igłš (tej od Nitki). Kaczka Dziwaczka nauczyła mnie zabawnego zaklęcia, dzięki któremu mogłem skakać z bajki do bajki. Niewiele brakowało, a ożeniłbym się z Biedronkš, która czekała na Żuka. Kiedy chciałem się zdrzemnšć wołano na mnie Leń. Od tego wszystkiego dostałem Kataru. Narobiłem niemałego bałaganu, ale wiele też się nauczyłem. Jeœli nie chcecie zabłšdzić w œwiecie bajek to mówię Wam – jedzcie obiadki! Ja właœnie siadam do moich ulubionych naleœników ze szpinakiem".

W spektaklu wykorzystane zostanš  fragmenty wierszy Jana Brzechwy: Smok, Leń, Żuk, Kaczka Dziwaczka, Czerwony Kapturek, Katar, Tańcowała igła z nitkš. Pojawiš się też zwroty w języku angielskim. Dzieci nauczš się zaklęcia i tańca animacyjnego: "Igła szyje, nić się wije" oraz piosenki animacyjnej "W 7 dni".

bilety od 5 zł (przedsprzedaż on-line) lub 10 zł (w recepcji CK)
(liczba miejsc ograniczona)
program dla dzieci od 4 lat

Ważna informacja dla rodziców/opiekunów
Szanowni Państwo, w celu  zapewnienia pełnego komfortu najmłodszym widzom -  głównym odbiorcom spektaklu,  uprzejmie prosimy osoby dorosłe o zajmowanie miejsc w wyznaczonej częœci sali (od 6 rzędu). 
Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki