"Halo Wakacje"
oferta warsztatów i projekcji filmowych dla dzieci 5-7 i 8-10 lat
4-22 lipca i 16-26 sierpnia
Centrum Kultury w Łomiankach
ul. Wiejska 12 a 

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy dzieci do spędzenia  wakacji z Centrum Kultury. Zaczynamy już  4 lipca. W dniach 25.07-15.08 planujemy przerwę technicznš. Poza tym terminem proponujemy 5 tygodni wakacyjnych atrakcji.
Codziennie, od  poniedziałku do pištku, od godziny 9.00 na dzieci będš czekać  bezpłatne projekcje filmowe oraz  zabawy i  warsztaty  tematyczne (taneczne, plastyczne, ekologiczne, edukacyjno-rozwojowe, językowe i inne) z podziałem na dwie grupy wiekowe: 5-7 lat i 8-10. Na czas porannych warsztatów dla grupy młodszej, nieco starszym zaproponujemy  film. Po tym cyklu dla dzieci w wieku 5-7 lat przygotowaliœmy Kino Bambino, a podopiecznych w wieku 8-10 lat zaprosimy na kreatywne warsztaty. 

Po ofercie porannych, bezpłatnych warsztatów i  projekcji, zapraszamy do skorzystania  z  zajęć odpłatnych, będšcych niepowtarzalnš okazjš do kontynuowania  rozpoczętych w roku szkolnym kursów( m.in językowych, tanecznych). 

W tym roku atrakcji nie zabraknie, a dobra zabawa będzie hasłem przewodnim naszych wakacji. 
Czas spędzony z nami to gwarancja dobrego humoru  i niezapomnianych wrażeń. 
Podczas zajęć, realizowanych w czasie wakacji,  dzieci wzbogacš swojš wiedzę i będzie to dla nich wyjštkowa okazja do twórczej, samodzielnej pracy, dajšcej możliwoœć wykazania się   pomysłowoœciš  i fantazjš.

Przypominamy o  koniecznoœci wczeœniejszego zgłoszenia  dziecka na warsztaty i wypełnienia deklaracji uczestnictwa, gdyż iloœć  miejsc, ze względu na bezpieczeństwo i komfort pracy dzieci, jest ograniczona.

Informacji udzielamy także w recepcji Centrum Kutury lub telefonicznie,  pod nr 22 751 35 02.

Szczegółowy Program do PobraniaDo góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki