CASTING DO ZESPOŁÓW KONKURSOWYCH 
10 WRZEŒNIA (SOBOTA)
JAZZ  11-16 lat godz. 12.00
STREET DANCE & JAZZ   7-10 lat godz. 13.00
Centrum Kultury w Łomiankach, ul. Wiejska 12a

[obrazek]

Centrum Kultury w Łomiankach i Happy Dance Studio zapraszajš do udziału w naborach do jazzowego zespołu konkursowego dla młodzieży w wieku 11-16 lat oraz do grupy konkursowej  STREET DANCE & JAZZ dla dzieci w wieku  7-10 lat. Od kilku lat nasz zespół jazzowy 11-16 lat  bierze udział w  ogólnopolskich zawodach i konkursach  tanecznych. Robimy do tego zespołu dodatkowy casting.
W tym roku zamierzamy stworzyć i przygotować do zawodów tanecznych także grupę   7-10 lat. Jeœli chcesz dołšczyć do naszych drużyn, zacznij od castingu!!

CASTING odbędzie się w sobotę 10. wrzeœnia w Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a
Grupa zaawansowana jazzowa 11-16 lat godz. 12.00
Grupa zaawansowana street dance & jazz 7-10 lat godz. 13.00

Casting to specjalnie przygotowana lekcja tańca + możliwoœć zaprezentowania swojej tanecznej choreografii (30 sekund) do wybranej przez siebie muzyki. Podczas lekcji ocenimy umiejętnoœci, zaangażowanie i dyscyplinę - jedne z najważniejszych cech w formacjach tanecznych.

DLA KOGO?
Spróbować może każdy chętny. Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy tańczyli i chcš nadal tańczyć oraz jeszcze bardziej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i uczestniczyć w pokazach, profesjonalnych nagraniach teledysków itp. Do grup zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty, np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki czy łyżwiarstwo. Sprawdzić mogš się również osoby, które do tej pory uczyły się hip-hopu, tańca towarzyskiego czy innych stylów tanecznych. Najważniejsze jest zaangażowanie i podstawowe predyspozycje. Po udziale w castingu trenerzy doradzš najlepsze rozwišzanie dla rozwoju tanecznego i grupę, w której tancerz powinien kontynuować naukę.

JAK DOŁĽCZYĆ?
Zainteresowanych dołšczeniem do grupy, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 602-524-576 lub 695-200-532 lub kontakt poprzez konto na FB: https://www.facebook.com/zuza.kwiatkowska.902  lub https://www.facebook.com/happydancestudio.fanpage/?pnref=lhc Jeœli nie możesz uczestniczyć w castingu 10. wrzeœnia, nie szkodzi, wyœlij nam informację na powyższe kontakty, a my zaproponujemy rozwišzanie.

CO OFERUJEMY??
- profesjonalny trening - co najmniej  2 treningi w tygodniu  w zależnoœci o stylu tańca i wieku uczestników
- dodatkowe zajęcia/warsztaty choreograficzne  wg semestralnego harmonogramu
- dodatkowe próby przed pokazami i turniejami

KONKURSY,  POKAZY, NAGRANIA TELEDYSKÓW
Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Casting jest przeznaczony dla wytrwałych i ambitnych, którzy w przyszłoœci chcš osišgać sukcesy podobnie jak członkowie grup turniejowych. Nasze zespoły majš na koncie coraz więcej pokazów, a w tym roku medali. W poprzednim sezonie występowaliœmy wiele razy przed szerokš publicznoœciš, zdobyliœmy II miejsce na Ogólnopolskim Przeglšdzie Tanecznym FAZA 2016 i nagrywaliœmy teledysk  we wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie (w Arkadach Kubickiego)
NOWE GRUPY
Grupy konkursowe od wrzeœnia będš przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostanš zaprezentowane na pokazach przeglšdach i konkursach tanecznych.
Zapraszamy!!!!!

    Happy Dance Studio

Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki