Teatr dla dzieci:
Wspomnienia z wakacji Koziołka Matołka
Teatr Tak
1.10.2016 godz. 14.00
Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

Spektakl inspirowany tekstem „120 przygód Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego.

"Za namowš Srok – Balbiny i Haliny zdecydowałem się wyruszyć w podróż do Pacanowa. Nie spodziewałem się jednak, że to jest tak hen daleko! Najpierw szedłem przez las – żeby nudno nie było – z piosenkš na ustach. Przypadkiem moje œpiewanie obudziło Babę Jędzę, która rozzłoszczona rzuciła na mnie czar. W jednej chwili trafiłem do Nowego Yorku, wprost w ramiona amerykańskiego Showmana. Ten ofiarował mi bilet lotniczy do Warszawy, ale kto widział latajšcš kozę?! Cóż… Dzięki pomocy dzieci szczęœliwie wystartowałem, lecz zamiast w stolicy wylšdowałem w Chinach. Tutaj poznałem Paniš Cesarz Tokimono, z którš w ogóle nie mogłem znaleŸć wspólnego języka. Do czasu...
W podzięce otrzymałem herbatkę Ritu-Titu, dzięki której nareszcie wylšdowałem w Polsce, a dokładnie w księstwie Koziegłowie, gdzie poznałem œlicznš królewnę Zosię. Hmm… Pacanów może poczekać, a w Zosi to ja się chyba… zakochałem…"

bilety od 5 zł (przedsprzedaż on-line)
liczba miejsc ograniczona
program dla dzieci od 4 lat


[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki