Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka
eliminacje gminne
30 marca, od godziny 9.30
Centrum Kulturyw Łomiankach
ul. WIejska 12 A

[obrazek]


W tym roku przypada 40 edycja Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka", w którym do udziału zaproszeni sš uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Ujawnianie młodych talentów recytatorskich i pobudzenie aktywnoœci artystycznej, popularyzacja literatury i kształtowanie nawyku czytania, ożywienie kontaktu z poezjš polska i zagranicznš – to główne zadania Warszawskiej Syrenki.

Konkurs, z czterdziestoletniš tradycjš, jest adresowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Co roku, w eliminacjach bierze udział kilka tysięcy dzieci i młodzieży z województwa mazowieckiego. Na przesłuchania finałowe przyjeżdża ok. 200 dzieci z Mazowsza – połowa spoza Warszawy.

Organizatorami eliminacji sš szkoły podstawowe, gimnazjalne i oœrodki kultury. Finał odbywa się w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Finalistów zapraszamy na przesłuchania w dniach 22 i 23 kwietnia 2017 r a na uroczystej Gali Laureatów spotkamy się 29 kwietnia 2017 r. 
Oba wydarzenia w Mazowieckim Instytucie Kultury, Warszawa, ul. Elektoralna 12.

Do pobrania:

Regulamin
Karta uczestnika
Oœwiadczenie


Niezbędne dokumenty należy złożyć do dnia 17 marca w recepcji Centrum Kultury. Przypominamy, że należy złożyć oryginały kart uczestników! 
Kolejnoœć wystšpień zostanie podana w dniu przesłuchań. 
Prosimy o punktualne przybycie!Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki