Pokaz Iluzji
Magika Konrada
22 kwietnia 2017 r., godz. 14.00
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury na pokaz magii Konrada Modzelewskiego. 
Okreœlenie człowiek-orkiestra byłoby nieco na wyrost, ale już człowiekiem-kwartetem nazwać by się mógł. Iluzjonista, komik, żongler, fajtłapa. Przez pół życia uczył się żonglować, drugie pół życia uczył się czarować, a teraz trzecie pół życia spędza na rozœmieszaniu do łez publicznoœci w Polsce i nie tylko. By móc całkowicie skupić się na występach i rozwoju artystycznym, doœć szybko zakończył swojš formalnš edukację. Nie, nie aż tak szybko - na szczęœcie zdšżył opanować tabliczkę mnożenia. W wolnym czasie zajmuje się swojš prywatnš hodowlš dziobaków australijskich. Ma już jednego, pluszowego - o imieniu Teodor.
Konrad nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swojego repertuaru. Każdego dnia (o ile akurat jest czwartek i akurat pada deszcz) - pracuje nad nowymi trikami i gagami. Spotkać go można na urodzinach, w szkołach i w przedszkolach, w bibliotekach, w domach kultury oraz na eventach dla rodzin. Od siedmiu lat na scenie, ma za sobš ponad 2000 występów.
Nie raz i nie dwa występował dla szerszego grona odbiorców - w radio i w telewizji. Konrad goœcił m.in. w Jedynce, Dwójce, Trójce i Czwórce Polskiego Radia, a także w Radio RDC oraz w Radio Bajka. Występował także w telewizji - w TVP1, TVP Polonia, TVP ABC oraz w Superstacji. To nie wszystko! Konrad występował nawet w samolotach w trakcie lotów do Grecji i do Turcji!
Największš frajdę w życiu sprawia mu wywoływanie uœmiechu na twarzach widzów. :-)

Magik Konrad zawsze dostosowuje program do wieku dzieci tak, by zapewnić im moc rozrywki w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. 
Sugerowany wiek uczestników: od 5 lat.

Bilety do nabycia na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki