Centrum Kultury w Łomiankach

Centrum Kultury w Łomiankach jest samorządową instytucją kultury.To miejsce fascynujących spotkań z muzyką, teatrem, literaturą i sztuką, tworzone z myślą o mieszkańcach Łomianek i razem z nimi. Miejsce, które żyje od rana do wieczora, w którym drzwi zawsze są otwarte dla ludzi, którzy w kreatywny sposób podchodzą do otaczającej ich rzeczywistości. Od niedawna nasze Centrum Kultury zostało zmodernizowane i rozbudowane.

[obrazek]

[obrazek]

Posiadamy atrakcyjne, nowe sale do ćwiczeń, tańca, pracownię plastyczną, muzyczną oraz komputerową. W naszej bogato wyposażonej sali widowiskowej odbywają się spektakle teatralne, koncerty muzyczne, konferencje i projekcje filmowe. 


[obrazek]

[obrazek]

Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej każde zajęcia, spotkania czy warsztaty są inspirującą przygodą i w niebanalny sposób uczą, bawią i relaksują tych wszystkich, którzy już nas odwiedzają.

[obrazek]

Dzięki współpracy z organizacjami pozarządowymi i samorządowymi jesteśmy otwarci na prelekcje, wykłady, ciekawe pokazy i nietuzinkowe wernisaże twórców amatorów i profesjonalistów - mieszkańców Gminy Łomianki i naszych sąsiadów. Realizujemy też wiele projektów skierowanych do różnorodnych grup społecznych i wszystkich chętnych zapraszamy do współtworzenia nowej odrębnej przestrzeni życia i przeżywania tego co  jest ważne dla każdego z nas.

[obrazek]

Wydarzenia kulturalne
Centrum Kultury w Łomiankach realizuje festiwale o randze międzynarodowej, zorganizowało  m.in. 41. Festiwal „Warszawska Jesień Poezji”, XIII Międzynarodowy Festiwal im. Juliusza Zarębskiego oraz we współpracy z ambasadami, organizuje  spotkania z cyklu „Dookoła Świata”. Jesteśmy gospodarzami unikatowych spotkań literackich i konkursów. Cyklicznie organizujemy ogólnopolski przegląd teatralny ŁATA - Łomiankowskie Atrakcje Teatrów Amatorskich. Zapraszamy także na warsztaty artystyczne, wernisaże i koncerty oraz benefisy i spektakle.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]


W tygodniu...
Współpracujemy z Teatrzykiem „Tygrysek”, Jachtklubem Łomianki i Uniwersytetem Trzeciego Wieku, a także ze Szkołą Tańca Studio 33  i Happy Dance Studio.  Dzięki współpracy z Faktorią Artystyczną realizujemy projekty teatralno-filmowe i malarskie. Klub Mam organizuje wiele spotkań i zajęć adresowanych dla najmłodszych i ich rodziców. Wyświetlamy ciekawe filmy dla dzieci i  zapraszamy atrakcyjne zespoły teatralne.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Zapraszamy do polubienia naszych inicjatyw na profilu facebook. Znajdą tam Państwo najaktualniejsze informacje o naszych działaniach.

[obrazek]
Do góry

Copyright (C) 2017 CK Lomianki