Kalendariumrss

25 sierpnia godz. 20:30

Historia na wycišgnięcie ręki z Misjš Kampinos

12 - 29 sierpnia 2019 r.

Halo wakacje 2019! cz. II

30 sierpnia godz. 21:30

"The Florida Project" - Letnie Kino Plenerowe

Halo Wakacje 2019 - oferta popołudniowa

Lipiec - sierpień 2019

31 sierpnia 2019 r. godz. 17:00

Gram Qltury - HIP HOP Koncert. O.S.T.R i PALUCH

8 wrzeœnia 2019 r. godz. 10:00 - 17:00

Jarmark Produktów Tradycyjnych

13 wrzeœnia 2019 r. godz. 15:00

Warsztaty perkusyjne z Maciejem "Œlimakiem" Starostš cz.1

14 wrzeœnia 2019 r. godz. 18:00

Warsztaty perkusyjne z Maciejem "Œlimakiem" Starostš cz.2

15 wrzeœnia godz. 15:00

Eksplozja Kolorów Holi - Łomianki 2019

29 wrzeœnia

Danuta Rinn Festiwal - Eliminacje Regionalne

19 paŸdziernika 2019 r. godz. 17:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem z Programem "Tra Ta Ta "

26 paŸdziernika godz. 20:00

Damian Ukeje – Moje Boskie Buenos


Centrum Kultury w Łomiankach

Centrum Kultury w Łomiankach jest samorzšdowš instytucjš kultury.To miejsce fascynujšcych spotkań z muzykš, teatrem, literaturš i sztukš, tworzone z myœlš o mieszkańcach Łomianek i razem z nimi. Miejsce, które żyje od rana do wieczora, w którym drzwi zawsze sš otwarte dla ludzi, którzy w kreatywny sposób podchodzš do otaczajšcej ich rzeczywistoœci. Od niedawna nasze Centrum Kultury zostało zmodernizowane i rozbudowane.

[obrazek]

[obrazek]

Posiadamy atrakcyjne, nowe sale do ćwiczeń, tańca, pracownię plastycznš, muzycznš oraz komputerowš. W naszej bogato wyposażonej sali widowiskowej odbywajš się spektakle teatralne, koncerty muzyczne, konferencje i projekcje filmowe. 


[obrazek]

[obrazek]

Dzięki profesjonalnej kadrze instruktorskiej każde zajęcia, spotkania czy warsztaty sš inspirujšcš przygodš i w niebanalny sposób uczš, bawiš i relaksujš tych wszystkich, którzy już nas odwiedzajš.

[obrazek]

Dzięki współpracy z organizacjami pozarzšdowymi i samorzšdowymi jesteœmy otwarci na prelekcje, wykłady, ciekawe pokazy i nietuzinkowe wernisaże twórców amatorów i profesjonalistów - mieszkańców Gminy Łomianki i naszych sšsiadów. Realizujemy też wiele projektów skierowanych do różnorodnych grup społecznych i wszystkich chętnych zapraszamy do współtworzenia nowej odrębnej przestrzeni życia i przeżywania tego co  jest ważne dla każdego z nas.

[obrazek]

Wydarzenia kulturalne
Centrum Kultury w Łomiankach realizuje festiwale o randze międzynarodowej, zorganizowało  m.in. 41. Festiwal „Warszawska Jesień Poezji”, XIII Międzynarodowy Festiwal im. Juliusza Zarębskiego oraz we współpracy z ambasadami, organizuje  spotkania z cyklu „Dookoła Œwiata”. Jesteœmy gospodarzami unikatowych spotkań literackich i konkursów. Cyklicznie organizujemy ogólnopolski przeglšd teatralny ŁATA - Łomiankowskie Atrakcje Teatrów Amatorskich. Zapraszamy także na warsztaty artystyczne, wernisaże i koncerty oraz benefisy i spektakle.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]


W tygodniu...
Współpracujemy z Teatrzykiem „Tygrysek”, Jachtklubem Łomianki i Uniwersytetem Trzeciego Wieku, a także ze Szkołš Tańca Studio 33  i Happy Dance Studio.  Dzięki współpracy z Faktoriš Artystycznš realizujemy projekty teatralno-filmowe i malarskie. Klub Mam organizuje wiele spotkań i zajęć adresowanych dla najmłodszych i ich rodziców. Wyœwietlamy ciekawe filmy dla dzieci i  zapraszamy atrakcyjne zespoły teatralne.

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

Zapraszamy do polubienia naszych inicjatyw na profilu facebook. Znajdš tam Państwo najaktualniejsze informacje o naszych działaniach.

[obrazek]
Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki