Kreatywny Recykling
Dwudniowe kreatywne warsztaty dla młodzieży i dorosłych
10 i 11 sierpnia w godzinach 17.00-20.00

[obrazek]

Kreatywny recykling jest jednym z nowoczesnych trendów XXI wieku. Przyjazny dla œrodowiska, zgodny z naturš, wyróżniajšcy się walorami użytkowymi coraz bardziej zakorzenia się we wszystkich sferach ludzkiego życia.
Papier wszechobecny wokół nas, jest jednym z materiałów najłatwiejszych do przetworzenia. Na pozór wydajšcy się materiałem nietrwałym, przy zastosowaniu odpowiednich technik plecionkarskich nadaje się do wyrobu rzeczy codziennego użytku takich jak: biżuteria, galanteria, elementy wyposażenie domu i ogrodu, meble, a nawet abstrakcyjnych rzeŸb. Tak naprawdę jego przeznaczenie ogranicza tylko pomysłowoœć twórców wykorzystujšcych tš tradycyjnš technikę.
Papierowa wiklina ze względu na swojš uniwersalnoœć przechodzi swoisty renesans w plecionkarstwie. Dostępnoœć darmowego materiału do wyplatania w postaci starych gazet, ulotek reklamowych oraz  innych różnego typu materiałów drukowanych, daje twórcom tego rękodzieła szerokie pole możliwoœci do tworzenia nowych wzorów oraz współczesnych form artystycznych.
Proponujemy wzięcie udziału w warsztatach, na których nauczymy Państwa podstaw sztuki wyplatania z papieru. Wspólnie z instruktorami instruktorami, którzy jako jedni z pierwszych propagowali w Polsce tę ekologicznš sztukę, stworzš Państwo drobne przedmioty domowego użytku, będšce wstępem do fascynujšcej sztuki plecionkarstwa.

Koszt udziału w dwudniowych warsztatach: 40 zł
Opłatę należy uiœcić najpóŸniej 3 dni robocze przed rozpoczęciem zajęć przelewem na konto bšdŸ w recepcji Centrum Kultury. 
Zapisy w recepcji Centrum Kultury

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki