Teledyski z udziałem zespołów konkursowych Happy Dance Studio 

W pięknych wnętrzach oraz lochach Pałacu Lasotów w Zielonce-Parcele pod Warszawš nagrano etiudę "Zaczarowana Pozytywka" (grupa 7-10 lat) oraz z grupš jazzowš 11-14 lat etiudę jazzowš "Zaklęta kołyska". Natomiast z grupš młodzieżowš 15+ teledysk streetdance w ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie. To kolejne takie przedsięwzięcie, jako zwieńczenie prac zespołów w cišgu całego roku.Nagrania odbywały  się z udziałem profesjonalnego operatora i reżysera, a przygotowanie materiału na kilkuminutowy teledysk to praca wielu godzin tancerzy, a następnie montaż w specjalnym studiu.
Dla młodzieży to wielka frajda i duże doœwiadczenie artystyczne, a dla całego zespołu Happy Dance Studio  i Centrum Kultury powód do dumy.
Pod koniec maja zespoły taneczne z Happy Dance Studio z Centrum Kultury w Łomiankach pojechały jak co roku na przeglšd taneczny w Warszawie  i zdobyły  I oraz III nagrodę .
I miejsce zostało przyznane za taniec grecki dla Grupy Seniorów "Evitki", a  III miejsce dla zespołu "Sobotnie Łomiankeczki" za nowoczesnš etiudę tanecznš pt. "Wolnoœć".  
Przeglšd Amatorskich Zespołów Artystycznych w Wolskim Centrum Kultury organizowany jest co roku od wielu lat, trwa zawsze tydzień od poniedziałku do pištku i œcišga z całego województwa ponad 100 zespołów tanecznych, razem bierze w nim udział 1000 uczestników. Nagrodzone choreografie przygotowały Ewa Czartoryska-Stanisławska - taniec grecki oraz Klaudia Zalewska z Happy Dance Studio (chorografia pt. "Wolnoœć").
Brawo Tancerze i Tancerki, serdecznie Wam gratulujemy, a wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy od wrzeœnia do Centrum Kultury w Łomiankach na zajęcia taneczne organizowane przez Happy Dance Studio. 

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki