Casting do grup konkursowych Happy Dance Studio
9 wrzesień 2017
Centrum Kultury w Łomiankach
[obrazek]

Zapraszamy do udziału w naborach do :

- zespołu  konkursowego JAZZ & MODERN dla młodzieży w wieku 11-15 lat (godz.13.30) 
- zespołu  konkursowego STREET DANCE & JAZZ dla dzieci w wieku  7-10 lat (godz.12.20) 
- zespołu konkursowego  STREETDANCE (dancehall, house, hip-hop) dla młodzieży 11-15 lat (godz.13.30)
 
Od kilku lat nasz zespół jazzowy 11-15 lat  bierze udział w ogólnopolskich zawodach i konkursac tanecznych. Robimy do tego zespołu dodatkowy casting.

W zeszłym roku  roku stworzyliœmy i przygotowaliœmy do zawodów tanecznych także grupę 7-10 lat, która zadebiutowała na podium na ogólnopolskim konkursie.

Jeœli chcesz dołšczyć do naszych drużyn, zacznij od castingu!!

CASTING odbędzie się w sobotę 9 wrzeœnia w Centrum Kultury w Łomiankach ul. Wiejska 12a

Casting to specjalnie przygotowana dla Was lekcja tańca z naukš krótkiej choreografii  + możliwoœć zaprezentowania swojej tanecznej choreografii (30 sekund) do wybranej przez siebie muzyki. Podczas lekcji ocenimy umiejętnoœci, zaangażowanie i dyscyplinę - jedne z najważniejszych cech w formacjach tanecznych.
 
DLA KOGO?
Spróbować może każdy chętny. Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy tańczyli i chcš nadal tańczyć oraz jeszcze bardziej niż do tej pory rozwijać swój warsztat i uczestniczyć w pokazach, profesjonalnych nagraniach teledysków itp. Do grup zapraszamy również osoby, które trenowały inne sporty, np. akrobatyka, gimnastyka, sztuki walki czy łyżwiarstwo. Sprawdzić mogš się również osoby, które do tej pory uczyły się hip-hopu, tańca towarzyskiego czy innych stylów tanecznych.

Najważniejsze jest zaangażowanie i podstawowe predyspozycje. Po udziale w castingu trenerzy doradzš najlepsze rozwišzanie dla rozwoju tanecznego i grupę, w której tancerz powinien kontynuować naukę.

JAK DOŁĽCZYĆ?
Zainteresowanych dołšczeniem do grupy, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 602-524-576 lub 695-200-532 lub kontakt poprzez konto na FB.

https://www.facebook.com/zuza.kwiatkowska.902

lub

https://www.facebook.com/happydancestudio.fanpage/?pnref=lhc

 
Jeœli nie możesz uczestniczyć w castingu 9 wrzeœnia, nie szkodzi, wyœlij nam informację na powyższe kontakty, a my zaproponujemy rozwišzanie.

CO OFERUJEMY?
- profesjonalny trening
 - co najmniej  2 treningi w tygodniu  w zależnoœci o stylu tańca i wieku uczestników
- dodatkowe zajęcia/warsztaty choreograficzne  wg semestralnego harmonogramu
- dodatkowe próby przed pokazami i turniejami

 KONKURSY,  POKAZY, NAGRANIA TELEDYSKÓW
Celem treningów jest przede wszystkim rozwój taneczny i fizyczny uczestników zajęć. Casting jest przeznaczony dla wytrwałych i ambitnych, którzy w przyszłoœci chcš osišgać sukcesy podobnie jak członkowie grup turniejowych. Nasze zespoły majš na koncie coraz więcej pokazów, a w tym roku medali. W poprzednim sezonie występowaliœmy wiele razy przed szerokš publicznoœciš, zdobyliœmy II miejsce na Ogólnopolskim Przeglšdzie Tanecznym FAZA oraz I,II i III miesjce w konkursie PAZA (Przeglšd Amatorskich Zespołów Artystycznych) w Wolskim Centrum Kultury. 

W tym i zeszłym roku nagrywaliœmy teledysk  we wnętrzach Zamku Królewskiego w Warszawie (w Arkadach Kubickiego) oraz w Pałacu Lasotów w Babicach.
 
Można je obejrzeć pod poniższymi linkami :

https://www.youtube.com/watch?v=vgoFCvGIorE
 
https://www.youtube.com/watch?v=TzzwnHbjM24

https://www.youtube.com/watch?v=WzGEFTEf8Ng

https://www.youtube.com/watch?v=z5DPfN4DZLQ

 
 NOWE GRUPY

Grupy konkursowe od wrzeœnia będš przygotowywać zupełnie nowe choreografie, które zostanš zaprezentowane na pokazach przeglšdach i konkursach tanecznych.

Dołšcz do Nas :-)

Zapraszamy!!!!!
Happy Dance Studio


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki