[obrazek]

Trampoliny 

Kiedy?


Grupa minimum 8 lat (dostpna raz w tygodniu lub dwa)
roda w godz. 19.30-20.30
Sobota w godz. 14.30-15.30

Grupa dorosych
roda 20.30 - 21.30 

Koszt:
120z/60 min 1x w tygodniu / 180 z 2 x w tygodniu 

O zajęciach:
W Centrum kultury od roku w ramach Studia 33 dziaają zajęcia z trampolin dla dzieci. W tym roku rozszerzamy ofertę rwnież dla dorosych, aby także mogli sprbować swoich si w tej zdobywającej coraz większą popularność formie treningu.

Trampoliny to zajęcia, ktre pozwalają uwolnić leżące w nas pokady pozytywnej energii. Porządna rozgrzewka, kombinacje skokw na trampolinie, ćwiczenia wzmacniające poszczeglne mięśnie i stretching to rutynowe elementy zajęć pozwalające rozruszać zastae w pracy i szkole stawy. Oprcz doskonaej zabawy i dawki adrenaliny to niesamowicie skuteczny trening zapewniający wymierne efekty w poprawie kondycji, rwnowagi, stabilizacji i wytrzymaości mięśniowej. Dodatkowo podczas godziny treningu na trampolinach można spalić nawet kilkukrotnie więcej kalorii niż podczas trwającego tyle samo czasu joggingu. Dzięki adrenalinie i wydzielającym się endorfinom w poączeniu z gośną, rytmiczną muzyką, uczestnicy wychodzą z zajęć uśmiechnięci, bez stresu i peni energii. Zajęcia na trampolinach są dla każdego bez względu na peć, wiek i poziom sprawności fizycznej. Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy strj sportowy, butelka wody i trochę determinacji.

Nie ma nic lepszego niż trening w dobrym towarzystwie, toteż zapraszamy do zapisywania się i wzajemnego mobilizowania wraz ze znajomymi i przyjacimi. 

prowadzący zajęcia:
Marta Żak
tel. 694 803 165
e-mail: martazak.ak@gmail.com

[obrazek]

[obrazek]

 Do gry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki