[obrazek]

Trampoliny 

Kiedy?


Grupa minimum 8 lat (dostępna raz w tygodniu lub dwa)
Œroda w godz. 19.30-20.30
Sobota w godz. 14.30-15.30

Grupa dorosłych
Œroda 20.30 - 21.30 

Koszt:
120zł/60 min 1x w tygodniu / 180 zł 2 x w tygodniu 

O zajęciach:
W Centrum kultury od roku w ramach Studia 33 działają zajęcia z trampolin dla dzieci. W tym roku rozszerzamy ofertę również dla dorosłych, aby także mogli spróbować swoich sił w tej zdobywającej coraz większą popularność formie treningu.

Trampoliny to zajęcia, które pozwalają uwolnić leżące w nas pokłady pozytywnej energii. Porządna rozgrzewka, kombinacje skoków na trampolinie, ćwiczenia wzmacniające poszczególne mięśnie i stretching to rutynowe elementy zajęć pozwalające rozruszać zastałe w pracy i szkole stawy. Oprócz doskonałej zabawy i dawki adrenaliny to niesamowicie skuteczny trening zapewniający wymierne efekty w poprawie kondycji, równowagi, stabilizacji i wytrzymałości mięśniowej. Dodatkowo podczas godziny treningu na trampolinach można spalić nawet kilkukrotnie więcej kalorii niż podczas trwającego tyle samo czasu joggingu. Dzięki adrenalinie i wydzielającym się endorfinom w połączeniu z głośną, rytmiczną muzyką, uczestnicy wychodzą z zajęć uśmiechnięci, bez stresu i pełni energii. Zajęcia na trampolinach są dla każdego bez względu na płeć, wiek i poziom sprawności fizycznej. Aby uczestniczyć w zajęciach wystarczy strój sportowy, butelka wody i trochę determinacji.

Nie ma nic lepszego niż trening w dobrym towarzystwie, toteż zapraszamy do zapisywania się i wzajemnego mobilizowania wraz ze znajomymi i przyjaciółmi. 

prowadzący zajęcia:
Marta Żak
tel. 694 803 165
e-mail: martazak.ak@gmail.com

[obrazek]

[obrazek]

 Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki