Stand-up:
Rafał Paczeœ 
20. paŸdziernika 2017 r. o godz. 19.30
Centrum Kultury w Łomiankach
Uwaga, bilety wyprzedane!

[obrazek]

Tego wydarzenia nie mogš Państwo przegapić! Serdecznie zapraszamy na pierwszy (ale nie ostatni)  stand-up w Centrum Kultury!
Rafał Paczeœ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy. Pokaże, na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien. 
W roli supportu pojawi się Adam Sobaniec!
Program przeznaczony jest wyłšcznie dla widzów dorosłych!

.....................................
Rafał Paczeœ, łodzianin - pierwszy raz wystšpił na scenie w 2012 roku na łódzkim festiwalu Łóska, gdzie zdobył pierwszš nagrodę na otwartej scenie w kategorii Łach - czyli łatwoœć abstrakcyjnego czarowania humorem. Przez 1,5 roku występował na łódzkich Open Micach, które współorganizował, a potem prowadził. Zaczęły się wyjazdy do innych miast, jednoczeœnie pracował na pełny etat i jeŸdził ze stand-upem, potem było jeszcze kilka innych festiwali, ostatnio krakowska Paka, gdzie debiutował i dotarł do finału, wczeœniej Antrakt Stand-up Festiwal, gdzie znalazl się w finałowej dziesištce, 
PóŸniej pierwszy występ w telewizji, w TVP2 w programie Kacpra Rucińskiego - „Tylko dla dorosłych”. Rafał Paczeœ zaczšł być mocno rozpoznawalny i doceniany przez œrodowisko branżowe. 

Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki