Scena Zaułek
Koncert Piosenki Literackiej
17. listopada 2017 r. o godz. 19.00
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

W pištek 17 listopada 2017 r. Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka będzie można posłuchać na żywo w sali Centrum Kultury w Łomiankach.
Artyœci wystšpiš w ramach comiesięcznego cyklu spotkań ze Scenš Zaułek, której gospodarzem jest Wojtek Gęsicki.
Paweł Wójcik - płocki artysta, twórczego ducha obudził w sobie, będšc już w dojrzałym wieku. Sięgnšł po gitarę, kartkę, długopis i zaczšł tworzyć piosenki o życiu.
Przez 2 lata zdšżył zdobyć m.in. Grand Prix na festiwalu z Ostrołęce oraz nagrodę im. Wojciecha Bellona na 48 Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie.
Œpiewa na swój sposób, często z humorem, o sprawach, które wszystkich nas dotyczš, ale nie zawsze potrafimy o nich mówić. Paweł Wójcik ma tę zdolnoœć, pewnie dlatego jego utwory szybko trafiły do odbiorców. Ale równie ważna, co tekst, jest muzyka piosenek. Tę wzbogaca Tomasz Sarniak, który towarzyszy Wójcikowi, grajšc na fortepianie. 
W 2013 r. ukazała się pierwsza płyta artystów „Piosenki za szkłem”. Po jej entuzjastycznym przyjęciu przez słuchaczy, Wójcik w następnym roku wydał drugš - płytę „Obrazki”. Sš na niej utwory inspirowane twórczoœciš i życiem malarzy, poetów czy pieœniarzy, którzy wywarli na niego wpływ. Przed nami trzecia płyta płocczanina, która ma się nazywać „Uliczna”.
Serdecznie zapraszamy na kolejne, wyjštkowe spotkanie z piosenkš literackš.
Bilety w cenie 10 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.

Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki