Zachęcamy do udziału  w zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez brytyjskiego Native Speaker'a.
Celem zajęć jest rozwój umiejętnoœci językowych u dzieci już w bardzo wczesnym wieku i budowanie motywacji do systematycznej nauki. Zajęcia te stanowić będš uzupełnienie podstawowej edukacji szkolnej. 
Zajęcia odbywajš się w małych, kameralnych grupach.
Informacje i zgłoszenia w recepcji Centrum Kultury.


...........................................................................................................................................................

Angielski dla dzieci i młodzieży


[obrazek]


Kiedy?
œroda w godz.
16.00-17.00 dzieci 8-9 lat -  zajęcia wystartowały
17.00-18.00 młodzież 11-12 lat - zbieramy chętnych

Kategoria wiekowa:
Dzieci 8-9 lat klasa III-IV
Młodzież 10-12 lat klasa V-VI
             
Koszt:
Karnet miesięczny: 
135 zł dla wszystkich grup
Karnet obejmuje lekcję 60 min, 1x w tygodniu
                                                                                                                                             
O instruktorze:
Zajęcia prowadzi Ryszard Oles - brytyjski native speaker urodzony w Anglii, 30 km od Sherwood Forest, siedziby legendarnego Robin Hooda i miasta Nottingham, niegdysiejszych Mistrzów Europy w piłce nożnej. Z wykształcenia biolog-naukowiec z siedemnastoletnim stażem pracy w przemyœle farmaceutycznym oraz posiadacz dyplomów z Bell School w Cambridge umożliwiajšcych nauczanie języka angielskiego. W 2001 roku został zaproszony do współpracy ze szkołš językowš w Warszawie. Polskie korzenie i chęć poznania kraju przodków oznaczały, iż była to oferta nie do odrzucenia. Od tego czasu mieszka z żonš i dziećmi w Łomiankach, uzyskawszy 16 lat doœwiadczenia w nauczaniu języka angielskiego - z dziećmi i młodzieżš w szkołach i na letnich/zimowych obozach językowych, oraz z dorosłymi w firmach. Jego uczniowie to m.in. prezesi i dyrektorzy czołowych polskich firm oraz dzieci tychże. 
Zapraszamy na zajęcia.
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki