Pół na Pół
Spektakl w reżyserii Wojciecha Malajkata
13. stycznia 2018 r. o godz. 19.00
ICDS w Łomiankach

[obrazek]

Już w styczniu serdecznie zapraszamy na komedię nad wyraz kryminalnš. Prawie farsowa forma spektaklu wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Œwietnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziœcie nakreœlone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo humoru. 

Realizacja życiowych planów i marzeń dwóch braci Roberta i Dominika stoi pod znakiem zapytania, dopóki... żyje ich matka. Wbrew pozorom, bracia nie sš wcale bezdusznymi potworami czyhajšcymi na œmierć swej rodzicielki i spadek. Rzeczywistoœć przedstawiona w komedii jest skomplikowana, ale historia relacji łšczšcej braci z matkš jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo... œmieszny. Obok œmiechu znajdzie się też miejsce dla napięcia i grozy godnych mistrza gatunku Alfreda Hitchcocka. Reżyser Malajkat i dwóch aktorów Polk i Szwedes nie biorš jeńców.

Tekst został przetłumaczony na portugalski i angielski, a w marcu 2014 odbyła się premiera w Nowym Jorku, w listopadzie w Nowym...Sšczu. Hiszpańskš wersję sztuki obejrzało już ponad 500.000 widzów. 

Bilety już od 48 zł dostępne na www.biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Zapraszamy!


[obrazek]
Ÿródło: Teatr Polonia

[obrazek]
Ÿródło: Teatr Polonia

[obrazek]
Ÿródło: Teatr PoloniaDo góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki