Scena Zaułek
Marta Jędrzejczyk
18. grudnia 2017 r.
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza na kolejny - bardzo kulturalny wieczór ze SCENĽ ZAUŁEK. Goœćmi gospodarza sceny -  Wojtka Gęsickiego i naszymi zarazem będš: Marta Andrzejczyk i Piotr Banaszek.

Marta Andrzejczyk: pieœniarka, aktorka Białego Teatru w Olsztynie. Współzałożycielka grupy literacko-muzycznej SCENA BABEL (1999), Kabaretu Piosenki Smutnej (2008) oraz Teatralnego Spichlerza (2009). W latach 2007-2011 aktorka Teatru Kreatury z Gorzowa Wlkp. W latach 2002-2004 w Teatrze Pantomimy Olsztyńskiej, adeptka Olsztyńskiego Teatru Rapsodycznego, nagradzana w dziedzinie piosenki i aktorstwa, stypendystka Prezydenta Miasta Olsztyn, Ministra Kultury i Sztuki, Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. W 2007 ukazała się jej pierwsza płyta "Cicho", na której goœci głos Mirosława Czyżykiewicza. W 2010 roku wydała drugi album"Cienie". We wrzeœniu 2010 roku odbyła się premiera jej trzeciego recitalu "Kobieta Czasownik". 11 czerwca 2011 roku w Bartšgu odbył się pokaz kolejnego projektu z pogranicza muzyki i teatru oparty na wierszach S. Plath oraz muzyce i tekstach P. Misiorowskiego "Spadanie też jest formš lotu".

Jej refleksyjne i mšdre piosenki zmuszajš do myœlenia i skupienia, ale też przenoszš w œwiat, za którym się potem tęskni. Jej aktorskie interpretacje - zachwycajš. Przybywajcie więc oglšdać Martę, bo warto..."Czy Pani Marta jest grzechu warta?" - trzeba się przekonać samemu...
Zapraszamy!

Bilety w cenie 10 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki