Scena Zaułek
Koncert: Tomasz Szwed
19. stycznia 2018 r., o godz. 19.00
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

[obrazek]

Centrum Kultury w Łomiankach zaprasza na kolejny - bardzo kulturalny wieczór ze SCENĽ ZAUŁEK. Tym razem goœciem gospodarza sceny -  Wojtka Gęsickiego i naszym zarazem będzie Tomasz Szwed.

Tomasz Szwed - autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta. Ceniona postać polskiej sceny muzycznej. Na estradzie od 1978 roku. Twórca nastrojowych piosenek opowiadajšcych o codziennoœci, ludzkim doœwiadczeniu, widzeniu œwiata z perspektywy zwykłego człowieka. Jego koncerty cieszš się powodzeniem – od Festiwali w Mršgowie, po kameralne recitale z towarzyszeniem gitary. Bawi się na nich młodzież i ludzie dojrzali, publicznoœć festynowa i widzowie bardziej wymagajšcy. W jego repertuarze znajduje się również anglosaska muzyka tradycyjna, blues, bluegrass, folk, a także muzyka celtycka. Uczestnik festiwali muzycznych, spotkań kabaretowych, programów radiowych i telewizyjnych. Prowadzi koncerty, warsztaty muzyczne, teatralne i terapeutyczne, zasiada jako juror konkursów piosenki i przeglšdów recytatorskich. Jego utwory pojawiły się na wielu płytach, a poezja w kilku tomikach. Zdobywca licznych nagród w plebiscytach prasowych i radiowych.
Kilkakrotnie reprezentował Polskę na zagranicznych festiwalach. W ostatnich latach repertuar wzbogaciły muzyczne komentarze polityczne. Prezentuje je na scenach kabaretowych oraz w programie TVN24.
Zapraszamy!

Bilety w cenie 10 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+ 4+ oraz Kartę Seniora
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki