Koncert: 
Raz, Dwa, Trzy Młynarski
10 marca 2018 r. o godz. 19.00
ICDS w Łomiankach
ul. Staszica 2

[obrazek]
[obrazek]

Serdecznie zapraszamy na wyjštkowy koncert!

10 czerwca 2017 roku minęło 10 lat od nagrania przez zespół "RAZ, DWA, TRZY” kultowego albumu „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI”
Album, który powstał we współpracy z Wojciechem Młynarskim zyskał ogromne uznanie wœród publicznoœci, miano podwójnej platyny oraz otrzymał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii Album Roku Pop.
Zespół RAZ, DWA, TRZY od 2007 roku do 2010 roku zagrał z tym materiałem kilkaset œwietnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami kraju.
Dla upamiętnienia Mistrza Wojciecha, jak i z okazji jubileuszu nagrania płyty, zespół planuje przypomnieć publicznoœci piosenki Wojciecha Młynarskiego w trakcie wyjštkowego cyklu koncertów.
Album dostał nominację do Fryderyków 2011 w kategorii Płyta Roku w kategorii Album Roku "Piosenka Poetycka". W roku 2012 płyta zyskała status platynowy.

Raz Dwa Trzy
Zespół od dwudziestu pięciu lat, a od dziewiętnastu w niezmienionym składzie nagrywa i koncertuje w kraju i za granicš.
Zespół, który od lat udowadnia, że można podšżać własnš drogš, trzymać się własnych pomysłów i estetyki a przy tym osišgnšć popularnoœć, cieszyć się ogromnš atencjš fanów i nieustajšcš życzliwoœciš krytyków. Karierę zaczynał na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Nierzadko wymieniany, jako zespół rockowy - wszak występował w Jarocinie. Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochajš Adama Nowaka i jego zespół za senne bosanowy, kojšce rytmy reggaeowe, miękko otulajšce dŸwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe zespołu. Teksty Adama Nowaka sš kunsztownie skonstruowanymi opowieœciami z głębokim przesłaniem. Filozoficzne kapsułki, które chce się połknšć, by poszerzyć œwiadomoœć. Adam Nowak nie boi się pytań o rzeczy trudne i ostateczne. Jego liryka porusza i pozostaje w słuchaczu. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Sš twórcami i równie dobrymi interpretatorami. Interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej czy Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Raz Dwa Trzy to jedne z najpiękniejszych i najtrafniejszych spoœród dostępnych.  Wielokrotnie nominowani do prestiżowych nagród muzycznych, nagradzani, ich albumy niejednokrotnie pokrywały się złotem i platynš.

Skład zespołu:
Adam Nowak – gitara, œpiew                                         
Grzegorz Szwałek – pianino el., akordeon
Jacek Olejarz – perkusja
Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna
Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas
goœcinnie : Tadek Kulas - tršbka

Zapraszamy!
Bilety w cenie 84 zł i 92 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+4+ oraz Kartę Seniora
 Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki