Œwiat w Obłokach
Piosenki Osieckiej, Grechuty, Kaczmarskiego
25. marca o godzinie 17.00
Centrum Kultury w Łomiankach
wstęp wolny

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjštkowy koncert.
Recital Barbary Lubos "Œwiat w Obłokach" składa się z kilkunastu piosenek polskich autorów: Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jacka Kaczmarskiego. Głównym łšcznikiem spajajšcym te utwory jest spojrzenie w głšb człowieka i na jego kondycję we współczesnym œwiecie. Koncert jest opowieœciš o pragnieniu miłoœci, walce z samotnoœciš i przeciwstawieniu się okrucieństwu œwiata w imię zachowania głęboko ludzkiej, humanistycznej postawy.
 
Barbara Lubos – absolwentka PWST we Wrocławiu, laureatka Przeglšdu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pracowała w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Obecnie aktorka Teatru Œlšskiego w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Korez i galeriš Pod-Nad, gdzie powstał jej monodram Kamień- rzecz o Edycie Stain. Ma na swoim koncie kilka ról filmowych. Między innymi w Angelusie Lecha Majewskiego, Drzazgach i Barbórce Macieja Pieprzycy, Zgorszeniu Publicznym Macieja Prykowskiego oraz głównš rolę w Ewie Adama Sikory i Ingmara Villqista, za którš otrzymała nagrodę im. Elżbiety Czyżewskiej w Nowym Jorku
 
Adam Snopek – ukończył klasę fortepianu na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracuje z Teatrem Œlšskim, Teatrem Korez w Katowicach, Teatrem Zagłebia w Sosnowcu oraz Gliwickim Teatrem Muzycznym. Jest laureatem międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach.

Zapraszamy!
Wstęp wolny. Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki