Koncert: Alicja Majewska
7. kwietnia 2018 r., godz. 19.00
Centrum Kultury w Łomiankach
sala widowiskowa

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy na wyjštkowy recital Alicji Majewskiej.
Alicja Majewska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej utwory to połšczenie doskonałej muzyki z fenomenalnymi tekstami, wrażliwoœci w słowie z emocjš charakterystycznego głosu artystki. 
Urodzona 30 maja 1948 roku we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki UW. Od 1971 roku œpiewała w zespole Partita. W 1974 roku rozpoczęła karierę solowš - w tym właœnie roku zaprezentowała się szerszej publicznoœci w programie telewizyjnym złożonym z piosenek Hanki Ordonówny „Miłoœć ci wszystko wybaczy” i dzięki temu występowi została zauważona przez œrodowisko, a także przez Mariusza Waltera, który zaproponował jej przygotowanie programu w stylistyce retro dla Studia 2. Do 1977 roku była zwišzana z Teatrem na Targówku w Warszawie. 

Koncertowała w wielu krajach Europy, Azji, a także w oœrodkach polonijnych USA, Kanady i Australii. Wylansowała szereg przebojów, m.in. „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Odkryjemy miłoœć nieznanš”, „Być kobietš”, „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Wielokrotnie nagradzana na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Przy fortepianie zasišdzie znakomity - Włodzimierz Korcz - pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent i twórca większoœci piosenek Alicji Majewskiej, które stały się przebojami. Alicja Majewska oraz Włodzimierz Korcz działajš już razem od 40 lat, a ich koncerty nadal przycišgajš licznš i oddanš publicznoœć. 

Na koncercie usłyszymy zarówno dobrze znane słuchaczom utwory, jak i te z najnowszej płyty Alicji Majewskiej - "Wszystko może się stać".

Serdecznie zapraszamy na ten wyjštkowy koncert.
Bilety w cenie 60 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury. 
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+4+ oraz Kartę Seniora.
Zapraszamy.


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki