Koncert Piosenek Disneya
w wykonaniu zespołu Sonanto
22. kwietnia 2018 r., godz. 15.00
Centrum Kultury w Łomiankach
wstęp wolny

[obrazek]

Już 22. kwietnia zapraszamy na wyjštkowy koncert piosenek Disneya dla dużych i małych. Choć skierowany jest przede wszystkim do dzieci, to z ciekawoœciš wysłuchany zostanie także przez dorosłych – wszak przeboje z filmów Walta Disney’a sš z nami już od kilku dobrych dekad. Na koncercie zostanš zaprezentowane te,  które ukazały się polskich kinach w latach 1989-2016. Nie zabraknie zatem utworów z takich filmów jak: „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Pocahontas”, „Dzwonnik z Notre Dame” czy „Król Lew”. Pojawiš także bardzo znane utwory z ostatnich filmów amerykańskiej wytwórni – „Krainy Lodu”, „Zaplštanych” czy „Vaiany”.

Zespół wokalno-aktorski „Sonanto” powstał w Warszawie w 2012 r. – obecnie tworzy go kilkanaœcioro wokalistów, œpiewajšcych aktorów oraz instrumentalistów. Członkami zespołu sš absolwenci Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Teatralnej w Warszawie, Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego), Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, Wydziału Wokalno-Estradowego ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej – wœród nich aktorzy teatrów muzycznych, a także profesjonalni instrumentaliœci.
W repertuarze zespołu znajduje się obecnie piętnaœcie programów koncertowych – sš to zarówno propozycje o charakterze rozrywkowym, jak i rocznicowo-historycznym.

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolny.
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki