KABARET STARSZYCH PANÓW
Przeboje Wszech Czasów 
13. maja 2018 r. o godz. 18.30
Centrum Kultury w Łomiankach

[obrazek]

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury na Przeboje Wszech Czasów Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Artura Gotz'a.

Pierwszy program Kabaretu Starszych Panów, którego twórcami byli Jerzy Wasowski i Jeremi Przybora, został wyemitowany przez telewizję 16 paŸdziernika 1958 roku. 
Repertuar Kabaretu był w cišgu minionego półwiecza wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co œwiadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będšcych dla kolejnych pokoleń niekończšcš się inspiracjš.

Na program składajš się wielkie szlagiery: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kšpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzš, Piosenka jest dobra na wszystko. Jest to również wyjštkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk, Adziba. 

Artur Gotz jest wokalistš, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieœci „Idol” Marty Fox. Jego poprzednie płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA i Australii. Artysta zagrał ponad 350 koncertów.

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakujšcym aranżacjom i porywajšcej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połšczyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.
Premiera albumu odbyła się w Walentynki 2018, w Poznaniu, w Scenie na Piętrze. 
Patronat medialny nad płytš objęło 7 rozgłoœni Polskiego Radia (Kraków, ŁódŸ, Poznań, Gdańsk, PiK, Rzeszów, Opole), tygodnik „Przeglšd”, magazyny „Imperium Kobiet” i „Law Business Quality”, MTV24, Planeta Kobiet.

Muzycy towarzyszšcy wokaliœcie:
Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe
Łukasz Jerzykowski – gitara basowa
Pancho Campos - perkusja

Serdecznie zapraszamy! Ten niezwykły koncert z pewnoœciš dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy majš w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

Bilety w cenie 30 zł dostępne na biletyna.pl oraz w recepcji Centrum Kultury.
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+4+ oraz Kartę Seniora. Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki