Teatrzyk Lakowy "Złote jajko"
w wykonaniu Teatru Igraszka

W niedzielne popołudnie, zawitał do Centrum Kultury wędrowny teatr lalek IGRASZKA z kolejnym spektaklem.

[obrazek]

Spektakl Lalkowy "Złote jajko" , który widzowie mogli zobaczyć, oparty na  motywach bajki Władymira Orłowa w tłumaczeniu Elżbiety Dšbrowy, przeniósł nas do œwiata chytrej lisicy i wilka. Bohaterowie chcieli zrealizować niecny plan kradzieży złotego jajka, z którego wylęgnie się kurka znoszšca złote jaja. Kiedy  zamiast kury wykluwa się kogucik i trzeba go wychować, sprawy się komplikujš, a akcja spektaklu nabiera dynamiki.

[obrazek]

W "Złotym jajku" dzieci zobaczyły (nie) groŸnego Wilka, który niespodziewanie staje się tatš, uroczego Kurczaka i czarny charakter - chytrš lisicę.

[obrazek]

Można œmiało przyznać, że nie zabrakło tego, do czego przyzwyczaiła "Igraszka": dobrej muzyki, autorskich piosenek œpiewanych na żywo, wspaniałej gry aktorskiej i - co najważniejsze - uœmiechu na twarzach naszych widzów!

[obrazek]

Po spektaklu, aktorzy wyszli zza parawanu i zaprosili publicznoœć do siebie, tak, aby każdy mógł przyjrzeć się z bliska ręcznie wykonanym lalkom.  

[obrazek]
 
Spektakl  był opowieœciš z morałem, z której dowiedzieliœmy się, że nawet ktoœ bardzo zły może się zmienić w dobrego i kochajšcego.

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i pozytywny odbiór :)
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki