Artur Gotz
w Przebojach Wszech Czasów
Kabaretu Starszych Panów

Repertuar Kabaretu Starszych Panów  w cišgu minionego półwiecza był wielokrotnie opracowywany przez wielu znamienitych artystów i wokalistów, co œwiadczy o absolutnym mistrzostwie tekstów piosenek i muzyki, będšcych dla kolejnych pokoleń niekończšcš się inspiracjš.

[obrazek]

Artur Gotz, którego mieliœmy okazję wysłuchać na koncercie 13. maja, odniósł się z szacunkiem do pierwotnych wykonań, ale dzięki wykorzystaniu instrumentów elektronicznych, zaskakujšcym aranżacjom i porywajšcej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połšczyły to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.

[obrazek]

Artysta  tchnšł nowš energię w stare piosenki. Mimo nowoczesnego, elektronicznego brzmienia zachował to,  co w nich najważniejsze - niepodważalnš literackš klasę tekstów i harmonicznoœć melodii. Dzięki temu trafił nie tylko do słuchaczy, którzy znajš Kabaret Starszych Panów, ale też do tych, którzy z racji młodszego wieku - nie kojarzš ich piosenek.

[obrazek]

Tego wieczoru wysłuchaliœmy wielkich przebojów, takich, jak „Addio pomidory”, „Piosenka jest dobra na wszystko”, "Jeżeli kochać", "Już kšpiesz się nie dla mnie", "Ballada z trupem", "Kapturek 62", "Dziewica Anastazja" czy mniej znanych, jak „Torreador i kastaniety”, „Sposoby robienia kariery”, czy œpiewanš na melodię „Rodziny” piosenki „Adziwa”. 

[obrazek]

Utwory przeplatane opowiastkami z życia Artysty i licznymi anegdotami sprawiły, że tego wieczoru w bonusie otrzymaliœmy dużš dawkš dobrego humoru.

Ten niezwykły koncert z pewnoœciš dostarczył wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy majš w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

.


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki