Kalendariumrss

11 marca - 20 kwietnia 2019 r.

Wystawa malarstwa pracowni plastycznej UTW "MAGIA KOLORU"

26 kwietnia 2019 r. godz. 19:00

SCENA ZAUŁEK Danuta Błażejczyk i Jacek Gutry

28 kwietnia 2019 r. godz. 15:00

INDIE - Akademia Odkrywcy im. Tony Halika

5 maja 2019 r. godz. 20:00

Janek Traczyk. Koncert SCENA PLENEROWA

12 maja 2019 r. godz. 14:00

Morskie opowieœci. Teatrzyk dla dzieci. SCENA PLENEROWA

18 maja 2019 r. godz. 19:00

NOC MUZEÓW w Łomiankach. Wystawa prac Andrzeja Mleczki

19 maja 2019 r. godz. 20:00

Koncert zespołu Exaited. SCENA PLENEROWA CK

26 maja 2019 r. godz. 20:00

Laura Jazz Band. Koncert SCENA PLENEROWA

27 maja 2019 r. godz. 20:00

Spektakl komediowy JOJO

19 paŸdziernika 2019 r. godz. 17:00

Kabaret Pod Wyrwigroszem z Programem "Tra Ta Ta "


Ewa Uryga i Jazz Trio
na Scenie Plenerowej

[obrazek]

Scena Plenerowa przy Centrum Kultury w Łomiankach żyje pełniš życia. Cieszymy się! Najpierw strefa kibica, potem kino plenerowe, a teraz przyszedł wreszcie czas na pierwszy koncert na Scenie przy Wiejskiej. 
W niedzielę 8 lipca specjalnie dla mieszkańców Łomianek wystšpiła Ewa Uryga z zespołem Jazz Trio z koncertem “The touch of Soul”.

[obrazek]

Muzycy natychmiast zdobyli serca naszych mieszkańców. Przepiękny głos Ewy Urygi i wirtuozeria trzech gentelmenów z Jazz Trio to gwarancja niezapomnianych wrażeń. 
Artystka na koncert w Łomiankach wybrała i nieco “odœwieżyła” utwory takich muzycznych sław jak: Aretha Franklin, Stevie Wonder czy Natalie Cole - w interpretacji Ewy Urygi brzmiały przepięknie!

[obrazek]

Podczas niedzielnego wieczoru czarowała nas nie tylko wokalistka, lecz także muzycy. Mieliœmy okazję wysłuchać utworu instrumentalnego “Wspomnienia z Parnasu” autorstwa Jarosława Michaluka, który to utwór łomiankowska publicznoœć oklaskiwała bardzo długo. 

[obrazek]

Mieszkańcy nie tylko nie szczędzili braw i okrzyków zachwytu artystom, lecz także chętnie chętnie przyjmowali zaproszenie do wspólnego œpiewania. Zdaniem Ewy Urygi łomiankowska publicznoœć “robi lepsze chórki niż niejeden profesjonalny chór”! Cóż, zawsze wiedzieliœmy, że mieszkańców mamy utalentowanych. 
Pierwszy koncert na scenie plenerowej zdecydowanie zaliczamy do udanych! Mieliœmy nie tylko wyjštkowych artystów, lecz także niesamowitš publicznoœć. 

[obrazek]

Cieszymy się, że tak licznie zgromadziliœmy się nie tylko na placu przy scenie plenerowej, lecz także na pobliskich ławeczkach, a nawet parkingu. 
Koncert Ewy Urygi i Jazz Trio zakończyły nie tylko długie brawa i owacja na stojšco, lecz także zdjęcia, autografy i pogawędki z artystami do póŸnych godzin nocnych.
W niedzielnym koncercie na scenie plenerowej wystšpili:
Ewa Uryga - wokal
Jarosław Michaluk - kontrabas
Piotr Wrombel - piano
Radosław Żyła - perkusja

[obrazek]

Scena na Wiejskiej to miejsce spotkań wszystkich pokoleń mieszkańców Łomianek. Dlatego już w najbliższš niedzielę - 15 lipca na godzinę 13.00 zapraszamy całe rodziny na przedstawienie “Tuwim Julek, czyli para buch, frazy w ruch” oraz rodzinne warsztaty.
22 lipca również o 20 wystšpi dla nas Witek Muzyk Ulicy z zespołem, zaœ 29 lipca o 20 na scenie pojawi się Sirens Hill.
Nie może Was zabraknšć...


Do góry

Copyright (C) 2019 CK Lomianki