Koncert Zespołu Sirens Hill
29. lipca, godz. 20.00 
Scena na Wiejskiej
wstęp wolny

[obrazek]

Scena na Wiejskiej zaprasza na kolejny koncert.

Sirens Hill to cztery osoby, które od pierwszego spotkania wiedziały czego chcš - zarażać melodyjnym rockiem fanów festiwalowego grania. Swojš muzykę porównujš do wzgórza, na którym spotkały się przestrzeń i pełne emocji melodie. Połšczyła ich przyjaŸń i Warszawa, miasto Syreny.

Zespół stale koncertuje, cišgle zdobywajšc nowych fanów. W zeszłym roku rozgrzewał publicznoœć przed amerykańskim zespołem LANY oraz koncertami AFROMENTAL. Grupa otrzymała głównš nagrodę w konkursie Miasto Rocka, będšc wybranym spoœród 300 zespołów z całej Polski. Sirens Hill został bardzo ciepło przyjęty m.in. na Warsaw Music Week, Enea Spring Break Festiwal, Sofar Sounds i podczas Finału Life On Stage. 

Aktualnie zespół promuje swój najnowszy utwór "Not Human" nagrany w kultowym studiu RecPublica. Mastering wykonał legendarny Ted Jensen odpowiedzialny za brzmienie Kings of Leon, Green Day, Paula McCartney'a czy 30 Seconds To Mars.

Poznaj zespół, który podbił najpopularniejszš rockowš listę przebojów w Polsce. Utwór „Gaslovers” z wydanej niedawno Ep-ki zdobył pierwsze miejsce na liœcie Turbotop w Antyradiu, a „Try Your Best” utrzymywał się w pierwszej 10-ce przez kilka tygodni. Akustyczna wersja utworu została dostrzeżona i wyróżniona przez amerykański kanał Sofar Sounds.

Zapraszamy serdecznie.
Wstęp wolny.

<br>


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki