Animacje Halo Lato, Potańcówka na Chopina i Kabaret Czwarta Fala

Dla tych, którzy jeszcze nie wyjechali lub sš już po urlopie, przygotowaliœmy bardzo atrakcyjna ofertę weekendowš: w sobotnie popołudnie kolejne animacje dla dzieci w ramach akcji Halo Lato, wieczorem Potańcówka na Deskach.  Niedziela na Scenie na Wiejskiej należała już do Kabaretu Czwarta Fala.

[obrazek]

Sobotnie, bajeczne animacje w ramach akcji Halo Lato zgromadziły na placu przy scenie plenerowej małych miłoœników dobrej zabawy. Te dwie cudownie uœmiechnięte panie to nasze fantastyczne animatorki z Pietruszkowych Animacji.

[obrazek]

[obrazek]

Nasze maluchy sš absolutnie niesamowite. Z profesjonalnych fryzjerów w mgnieniu oka potrafiš zamienić się w pracujšcych w pocie czoła budowniczych. 

[obrazek]

Pamiętajcie, że Halo Lato czeka na Was zawsze w czwartki i soboty.

[obrazek]

W sobotni wieczór Al. Chopina stała się arenš tanecznš pod gwiazdami dla całych Łomianek.

[obrazek]

Było nas naprawdę dużo, a wszyscy chętni do wspólnej zabawy. Potańcówki sš doskonałš okazjš do poznania się i integracji. 
Dziękujemy, że jesteœcie z nami. Zapraszamy na kolejne Potańcówki.

[obrazek]

W niedzielę, na scenie plenerowej, zaprosiliœmy Was nie na koncert, ale na występ kabaretowy. 

[obrazek]

Jako pierwsi na naszej scenie pojawili się ONI - piękni i młodzi, którzy szturmem wzięli kabaretowy rynek i na fali popularnoœci unoszš się niezmiennie od dłuższego czasu. 

[obrazek]

Na tę falę wyniosło ich niepozorne Tico pewnego Wieœka, potem był słynny Passat, który we wsi robi szum, no i kultowy Drogi Król z bakiem zalanym na FULL - i pomyœleć,że to wszystko z pasji do motoryzacji. 

[obrazek]

A bardziej poważnie.... uwielbiany przez Was Kabaret Czwarta Fala kolejny już raz wystšpił w Łomiankach i zrobił większy szum niż ich Passat. 

[obrazek]

Oprócz skeczy pojawiły się również doskonale znane przeróbki największych hitów! 

[obrazek]

To dzięki Czwartej Fali wiemy wreszcie, kto odpowiada za likwidację gimnazjów (słynny aktor - pan Boguœ), dlaczego w Łomiankach nie ma przestępców i dlaczego na pierwszš randkę nie warto serwować pizzy ODDECH DIABŁA!

[obrazek]

Jak Wasze wrażenia po występie Czwartej Fali? Macie zdjęcia? Pochwalcie się nimi na naszym Facebook'u i szukajcie się na naszych.
Dziękujemy za bardzo udany weekend.


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki