Koncert zespołu El Salsero
29 paŸdziernika 2018 godz. 19.00
Centrum Kultury w Łomiankach
[obrazek]

Zespół El Salsero powstał w 2007 roku w San Jose, Costa Rica. Powstanie zespołu jest konsekwencjš szalonych pomysłów, miłoœci do muzyki oraz pasji do realizacji celów oraz postanowień. W tym roku, w paŸdzierniku 2018 zespół El Salsero przyjeżdża na drugie w swojej historii tournee do Europy. Zespół został zaproszony przez Mariusza Adamiaka, legendarnego promotora muzyki jazzowej na polskim rynku, na prestiżowy festiwal Jazz Jamboree 2018.

Podczas dwutygodniowego pobytu w Polsce będš koncertować głownie na Mazowszu m.in. na Gali otwierajšcej Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show w PTAK WARSAW EXPO. Podczas trasy koncertowej w w roku 2008 występowali w najważniejszych miastach w Polsce takich jak Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław oraz Sopot. 

 Występowali m.in, w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego a koncert był transmitowany LIVE na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz na Koncercie Gali Fama 2008 w Œwinoujœciu wraz z Big Bandem pod dyrekcjš Włodka Pawlika, jedynego jak do tej pory Polaka, który zdobył prestiżowš nagrodę GRAMMY w kategorii Jazz. 

Zapraszamy!
Bilety w cenie 28 zł do nabycia w recepcji i na biletyna.pl
Honorujemy Kartę Dużej Rodziny 3+4+ oraz Kartę Seniora


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki