"Bezpieczny Uœmiech" - w ramach obchodów Dnia Dziecka w Łomiankach
31 maja w godz. 14.00 - 18.00

Zapraszamy wszystkie dzieci na obchody Dnia Dziecka z Komendš Powiatowš Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, które odbędš się 31 maja br. w godz. 14.00 - 18.00 przy Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym w Łomiankach.

Troszczšc się o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców naszego powiatu zorganizowany zostanie przy współudziale Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego i Urzędu Miasta i Gminy w Łomiankach festyn pn. "BEZPIECZNY UŒMIECH".

Specjalnie dla dzieci przygotowanych zostało wiele atrakcji, gier i zabaw. Podczas festynu będzie można zobaczyć pokaz sprzętu policyjnego, przeprowadzony zostanie pokaz działań grupy szturmowej Policji, pokaz
ratownictwa drogowego, podczas którego przeprowadzona zostanie inscenizacja wypadku drogowego z pokazem zasad pierwszej pomocy. Dzieci będš mogły skorzystać z miasteczka ruchu drogowego oraz zapoznać się z pracš  policjanta m. in. przewodników psów służbowych, którzy omówiš zachowanie się dziecka podczas ataku psa.

W tym dniu rozpocznie się również Gra Miejska dla dzieci i młodzieży, która przeprowadzona zostanie pod hasłem "Przyjaciel w Mundurze". Dla zwycięzców konkursów i gier czekajš nagrody.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki