[obrazek]
BABY DANCE

kiedy?
poniedziałki 15.15-15.50

Kategoria wiekowa:

2-3 lata z opiekunami


Koszt:
40 zł jednorazowe wejœcie dla wszystkich grup,
1x w tygodniu  70 zł/ m-c


O zajęciach:
Baby dance - zajęcia integracyjno-rozwijajšce dla dzieci w wieku 2-3 lat z mamš/tatš/babciš/dziadkiem, opiekunkš. Doskonalenie umiejętnoœci tanecznych, poprzez dobór ćwiczeń w formie zabawy. Maluchy tańczš razem z rodzicami przez co nabierajš pewnoœci siebie, obserwujš rówieœników, nawišzujš pierwsze kontakty towarzyskie, które będš pomocne w wychowaniu przedszkolnym. Przygotowanie do występów okolicznoœciowych przed widowniš. Gwarantujemy atrakcyjne zajęcia, dobrš zabawę i dużo dobrego humoru!

www.happydancestudio.pl

O instruktorze:
ZUZANNA KWIATKOWSKA
Dyplomowany Instruktor tańca. Przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat.
Przez 9 lat trenowała taniec towarzyski jako para turniejowa. Przez kilka lat szkoliła się z różnych technik tańca w zespołach tanecznych prowadzonych przez jej mamę, choreografa Ewę Czartoryskš Stanisławskš
Wielokrotna uczestniczka międzynarodowych warsztatów tanecznych. 10 letnia praktyka zawodowa w różnych grupach wiekowych: od przedszkolaków do Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Specjalista w zakresie tańca z dziećmi i seniorami.
Organizatorka wielu różnorodnych imprez tanecznych. Twórczyni autorskich choreografii do spektakli teatralnych oraz imprez tanecznych.

ELIZA RUDZIŃSKA
Dyplomowany instruktor tańca, tancerka zespołów turniejowych oraz projektów artystycznych, choreograf, reżyser ruchu, krytyk tańca.
Absolwentka Podyplomowych Studiów Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Miłoœniczka wizji Rudolfa Labana w różnych aspektach ruchu człowieka, członek Warszawskiej Pracowni Kinetograficznej. Specjalistka w pracy z młodzieżš.
Producent i manager kultury, w tym profesjonalnych spektakli teatralnych, wydarzeń artystycznych, pokazów tanecznych. Za swš szerokš działalnoœć wielokrotnie wyróżniana, min. stypendium Prezesa Rady Ministrów.

TELEFON: 602 524 576
Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki