Klub Mam w Łomiankach serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty!

29 wrzeœnia 2013 r, w godzinach 15.00 -18.00
Restauracji&Bar Lemon Tree, ul. Zachodnia 38, Łomianki - Dšbrowa

W programie:
- rodzinne ognisko

- atrakcje dla dzieci

- niespodzianki dla mam


[obrazek]
Drogie Mamy z Łomianek i okolic:

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Naszego Klubu. Podczas rodzinnego ogniska i wspólnej zabawy z naszymi pociechami chcemy pokazać Wam kim jesteœmy i co robimy. Chcemy podzielić się z Wami naszš pasjš i energiš. Tym co na co dzień, obok naszego macierzyństwa, przynosi nam wiele satysfakcji i poczucia spełnienia.
Naszym celem jest stworzenie w Łomiankach przyjaznej przestrzeni dla mam z małymi dziećmi. Dšżymy do tego, aby Klub stał się dla Nas płaszczyznš aktywizacji społecznej oraz zawodowej.
Mamy wiele pomysłów, wiele planów, wiele marzeń! PrzyjdŸ, i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Zobacz, co TY możesz zrobić dla nas!


Szczególne zaproszenie kierujemy do mam, które chciałyby wolontaryjniezaprezentować się ze swoimi talentami, pasjami, umiejętnoœciami.


Przewidziane atrakcje Dnia Otwartego

STREFA MAMY
Piękna Mama - Marta, utalentowana wizażystka wydobędzie z naszych twarzy, to co najpiękniejsze. Sprawi, że poczujemy się piękne. O nasze włosy, zadba równie utalentowana Marina. Wyczaruje na naszych głowach przepiękne warkocze, toczki czy kłosy. Stylistka Ewa Piotrowska doradzi co na siebie włożyć by poczuć się dobrze i modnie.

Jesteœ Wyjštkowa - kšcik, w którym w spokoju, przy kubku ciepłej herbaty, Waszych historii wysłucha i opisze nasza koleżanka Magda, dziennikarka.

Mini Atelie - to plenerowe studio fotograficzne, w którym Korina i Ania, pomysłodawczynie Czarownego Œwiata, spojrzš na Nas i Nasze pociechy przez obiektyw swego aparatu.


STREFA DZIECI
Kšcik Małej Charakteryzacji - czyli malowanie buziek
Kółko Graniaste - animacje dla dzieci
Czekoladowy Zawrót Głowy - czyli fontanna z czekolady

STREFA TATY
Hell Sunday - czyli, konkurs na najlepszego Tatusia. Podczas całego spotkania możesz udowodnić jak œwietnie potrafisz zaopiekować się naszymi dziećmi i zadbać o płomień w ognisku. Dla zwycięzców wspaniałe nagrody!


Ponadto do naszej dyspozycji piaskownica i wspaniały zielony teren do zabawy. Przewidziane kiełbaski na ognisko oraz pysznoœci przygotowane przez klubowe mamy i naszych hojnych partnerów.
Anita Marczułajtis/ Koordynator projektu
600004410

[obrazek]

[obrazek]


Do góry

Copyright (C) 2018 CK Lomianki